Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomás rúddal kicsit...

Fekvenyomás rúddal kicsit szétcseszi a vállamat, nektek is? Váltsak kézisúlyzóra? Vagy hagyjam el végleg?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 15:18
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy ne engedjem le a súlyt mellig?
2014. jún. 29. 15:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Szétcseszheti. Nálam az van, hogy ha érzem, hogy kezd fájni a vállam, akkor egy ideig kézi súlyzós nyomás megy és döntött pados. Mondjuk ezek amúgy is mennek, de akkor egy ideig hanyagolom az egyenes pados rudas nyomást. Majd utána ismét tudom végezni, ha teljesen regenerálódott. Most sem nyomtam már 1 hónapja fekve rúddal, de a mellizmom semmit nem esett össze, sőt.:)
2014. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint teljesen elhagytam egyedüli előnye hogy kezdő gyakorlatnak jó mivel folyamatosan tudod kicsit növelni rajta a terhelést de ezt meg tudod csinálni ferdepadoson is ami nem b*ssza a vállat ráadásul :)
2014. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem fekvenyomonak keszulsz ne csinald ezt a gyakorlatot, testepites szempontjabol teljesen felesleges.A kezisulyzok minden szempontbol jobbak.
2014. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!