Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek megéri fiatalon...

MetanHU kérdése:

Szerintetek megéri fiatalon gyúrni?

Figyelt kérdés
Azért vagyok erre kíváncsi hogy most 14 évesen lenne értelme elkezdeni mindenre gyűrni vagy a tinédzserkorom hajnalán ráér gyúrni ,vagy a tini koromban a szervezetem elrendezi magának hogy megerősödjek és kiizmosodjon (már a hogy) vagy már ilyenkor edzek?

2014. jún. 30. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem még 1-2 évig mehetne saját testsúlyos edzés aerobbal, és később súlyzós.
2014. jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Saját testsúlyos mehet és szerintem a súlyzokkal is ismerkedhetsz de csak olyan súllyal amivel megy minimum 12 ismétlés. De ha úgy gondolod mint az átlaghülye, hogy csak bicepsz edzés akkor gondok vannak, szóval mindenra kell edzeni
2014. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok megint.

Nem olvastam végig "mindenre gyűrni" akkor azt amit irtam elöbb mármint hogy nem ccsak bicepszezni kell akkor ne vedd figyelembe.

Egyébként nem a tinédzer kor hajnalán vagy hanem a közepén-elején, és fogsz izmosodni gyúrás nélkül is mert a hormonszinted megnő ebben a korban de csak annyira leszel izmos mint az átlag. Szóval ha izmos akarsz lenni az átlaghoz képest akkor edzeni kell és mellé tömegnövelő étrend amit most nem irok le hanem keress utána.

2014. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok és még csak itthon bohóckodok a fater súlyzóival. Ráérsz még. Egy kicsit előedzel és majd utána lemész a terembe. Nem árt ha van egy pici alap.
2014. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kb. 13 évesen kezdtem el, és szerintem rohadtul megéri, csak keményen be kell melegíteni meg izületvédő sem árt, mert az izületeim nem valami jók, aztán 18 vagyok... Bár lehet jobb lenne először saját testsúllyal.
2014. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!