Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme ennek a testalkat...

Van értelme ennek a testalkat dolognak? (ektomorf, mezomorf, endomorf)

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy szinte már senkit nem lehet besorolni tisztán egyik helyre sem. Tehát most valóban van ilyen és értelme is van vagy csak valami tudományos maszlag amit a kutatók kitaláltak?

2014. jún. 30. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van. van, aki 5000 kalóriával tömegel, más meg 2000-el.
2014. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet van benne valami. De ugye ez nagyban függne akkor attól is, hogy mit öröklünk a szüleinktől, őseinktől. De például a családban mindenki kemény kötésű, vastag csontú a gyerek meg vékony mint a cérnametélt. Na ezt nem értem.
2014. jún. 30. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer minden néger kisgyerek megkérdezi a hófehér szülőktől, amit meg kell.
2014. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:D

Na mindegy. Én nem megyek el ezen. Talán majd akkor kiderül a dolog ha majd egyszer izmosabb leszek.

2014. jún. 30. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a tágcsalád egy bizonyos ágú hímtagjai közepesen jól vagy inkább rosszul izmosodnak, és nem zsírosodnak az istennek sem, extrém magas ch tartalmú diétán sem. Aztán ott van néhány haver, aki egy nap kétszer eszik normális adagot, és így is megvan 84 kiló 180 centivel. Szóval vannak ilyen alkatok, ezt a tudomány nem is újonnan találta ki, ez egy elég régi besorolás. Egyértelműen pedig természetesen nem lehet az emberek nagy részét besorolni. Pláne most, hogy egyre erősebb a keveredés.
2014. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez van. Nekem az őseim nagy emberek voltak én meg nem vagyok egy izomkolosszus, de hát ez van. :)
2014. jún. 30. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!