Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15éves,172cm,65kg fiú vagyok....

15éves,172cm,65kg fiú vagyok. Szeretnék tömeget növelni. Még nyár végére el szeretném érni a 70kg közeli súly-t (kb.16-17% a testzsírom) megvalósítható?

Figyelt kérdés

1.részt rendes edzéstervben kellene.

2.részt étrendben (ez egy problémás dolog nálam,vegetáriánus vagyok)

értelmes saját súlyos edzést tudnátok nekem írni amibe minden benne van és, hogy milyen ételekkel vigyem be a jó tápanyagokat?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2014. jún. 30. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Férfi vagy és vegetáriánus? Na ne bassz fel...
2014. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És kihagytam, hogy ÉRTELMES válaszokat köszönöm....
2014. jún. 30. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyár végére vegaként 1,1.5 kg izmot saccolok maximum. Vega étrendhez nem értek sajnos.
2014. júl. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most vagy brutálisan sok növényi fehérjét viszel be, ami közel sem olyan tápértékű, mintha mondjuk csirkemellel tömnéd magad, vagy kénytelen leszel tejsavófehérjét venni. A ch bevitellel nem lehet gondod, rizst meg ilyeneket nyomsz úgyis gondolom.



A 15-16-17% szép és jó, de nem tudjuk mennyi most, mert lehet 17 is (soha nem marad ennyi ha erre tömegelsz), és lehet 10 is.

2014. júl. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!