Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturálban ilyen alakot el...

Naturálban ilyen alakot el lehet érni? Vagy túl nagy az izomtömeg/definiáltság?

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 1. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezt egy év alatt símán el lehet érni.
2014. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

LOL


Ez nem valami izmos definialt meg főleg nem.

2014. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem valami izmos egy év alatt valóban elérhető de szerintem annyi idő sincs
2014. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nah igen ez tényleg, bár ugye nem mindegy a kiinduló állapot se, átmozgató edzés stb. (bár vannak akik a focitól is néznek ki így)
2014. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Focitól igy? Ti jol láttok srácok? Maskor ennel szarabb formara irjak hogy 2 ev
2014. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Valóban nem mind1 a kiindulópont.

De egyezünk meg, hogy a focitól nem lesz ekkora tömeg a mell felső részén :D


Ide nem kellenek évek, max hónapok. Egyáltalán nem nagy forma, jó kis genetikával fél év alatt hozható (5-7 hónap max)

2014. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jólvan, a foci lehet kicsit erős túlzás volt :D
2014. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Inkább a fekvőtámasztól, megfelelőbb párosítás / hasonlat lett volna :)
2014. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért gyerekek, de a legtöbben még 2 év után se néznek ki így, nemhogy fél év után, ne vicceljünk már...
2014. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát én csak a saját fejlődésemből tudok kiindúlni. Picivel több mint 2 év edzés, úgy hogy konditeremben csak szolizni jártam :D


Ebben benne van a kezdeti bénázások, a mai napig 2db 10kg súlyzók használata és a saját testsúlyos edzések mivolta, na meg a kaja még mindig nem tökéletes mennyisége. De azért még mindig nagyobbnak érzem magam. Bár ez lehet csak szubjektív dolog.


Persze az is lehet hogy nem éri el sok ember 2 év alatt se, mert nem képes értelmesen edzeni (bár nem mintha én mindig kihajtanám magam, és a fent említett súlyokból is látszik, hogy nem izzadok vért) de akár egy év alatt nagyobb fejlődés is elérhető.


De itt mindig szóba jön a genetika, edzések milyensége, testalkattípusok és még egy rakat dolog. De még a kérdező linkelt képe és kérdése is abszúrd ("Vagy túl nagy az izomtömeg/definiáltság?") és még én se vagyok a kidolgozot testű kategóriában még naturál szinten se, de azért egy év alatt tapasztalatból mondom, símán hozható egy ilyen forma, normális edzésekkel, súlyokkal, megfelelő kajával!


[link]

2014. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!