Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek közül melyik tömegnövelőt...

Flevi kérdése:

Ezek közül melyik tömegnövelőt ajánljátok ár/érték arányt tekintve?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2014. júl. 2. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
egyiket sem. tömegnövelőt venni felesleges. maltodextrin+dextróz+fehérjéből állnak. ezt sokkal olcsóbban ki tudod hozni, ha fehérjét veszel, és te teszed hozzá a szénhidrátot. edzés után gyors felszívódásut, egyéb esetben zabpelyhet
2014. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, de így sokkal egyszerűbb, nem nekem kell meg ezt is mérgetni...

Valaki, aki a kérdésre válaszol?

2014. júl. 2. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:

kibäszott nagy dolog méregetni.. nem egy dobozból teszel anyagot a sékerbe, hanem 2ből..még leszáll tököd...

amugy meg egyik sem éri meg, tele van bäszva cukorral. ha neked nem éri meg kevergetni, és tömegnövelőt veszel, akkor csak 35% fehérje felett vegyél

2014. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
próbálna az ember segíteni, de buta vagy..
2014. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
így van, vegyél egy normális fehérjét, mellé pl. dextrózt, egy normális grammpontos mérleget, aztán keverj össze magadnak egy normálisat, hagyd ezt a sok szrt
2014. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ok srácok, köszi, megértettem :D


A full force simple whey jó lesz fehérjének? Zabot meg szőlőcukrot meg majd beszerzek, abból úgyis mindegyik ugyan olcsón (ha jól tudom..).

2014. júl. 2. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:

jó a simple whey is, de ebben az árban és a whey c-6 ot ajánlanám [link]

igen, zabot, szőlőcukrot párszáz forintért tudsz venni

2014. júl. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!