Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sportmelltartóban futás?

Sportmelltartóban futás?

Figyelt kérdés
Az úgy normális ha csak egy sportmelltartóban és sportgatyában fut az ember?

#futás #melltartó #sportgatya
2014. júl. 3. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja.
2014. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sima melltartót hordok és bármilyen kényelmes nadrágot (melegítő, tornához való leggings-ek).
2014. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaj félreértettem, azt hittem, hogy a csak sportmelltartó arra vonatkozik, hogy más fajtát nem lehet hordani :D

De ahogy látom, inkább arra, hogy csak az van rajtad és semmi más.

Hát... Attól függ, ki mit hív sportmelltartónak. Ha valóban csak sportmelltartó, akkor elég fura. Ha ilyen kis top féle, akkor OK :)

2014. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A tornadressznek is jönnie kell.
2014. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én sportmelltartó+ futó póló. Vegyél fel még valamit, akár egy kisebb top is jó, de vegyél.
2014. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minek csupaszkodni? Vegyen fel "az ember" egy laza pólót vagy trikót rá. Ha pl. futás közben akar barnulni, azt nem itt kéne tennie, hanem a kertben vagy ha nincs, akkor strandon. Szerintem felesleges csak úgy mutogatni magunkat. Ha verseny van, akkor más, hisz vannak futóversenyek, ahol szinte minden futó nő ebben fut (vagyis azt inkább topnak hívnám, nem melltartónak, az kicsit azért más)
2014. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, egy tömegrendezvényen másképp veszi ki magát a dolog, ott ez nem szokatlan. De csak úgy az utcán a minimum, hogy beszólogathatnak (bár te tudod, milyen környéken laksz).

A technikai cuccok annyira vékonyak, hogy igazán el lehet viselni magadon. De egy akármilyen spagettipántos top is jó lehet.

2014. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha vki beszólogat egy sportoló nőnek, az a beszólogatót minősíti.

Tény, hogy egy bizonyos fokú fedetlenség növeli a nemi erőszak áldozatává válást. Ezzel minden nő a maga érdekében számoljon. De nehogy már nekünk, tisztességes embereknek kelljen a bűnözők elől defenzívába vonulva alakítanunk életstílusunkat!

2020. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!