Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan maradhatnek vekony, de...

Hogyan maradhatnek vekony, de egyszerre izmos is?

Figyelt kérdés
A genetikamnak koszonhetoen hamar meglatszott az otthoni labedzes, amit azert kezdtem el mert a fenekemen a bor (kerek es nagyobb) nem volt olyan feszes mint 1-2 eve. (18 eves vagyok, 160 cm es 49 kg). Annyi a baj h a guggolasoktol es a kitorestol megnott a combom ami nagyon nem tetszik :/ a borom pedig maradt szinte ugyan okyan. Mit tanacsoltok hogyan maradhatnek ugyan ebben a sulyban, vekonyan de izmosan feszes borrel? Elore is kosz a valaszokat

2014. júl. 3. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem az edzés "hibája".


Szerintem a kajad vacak.

2014. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van pár elméleti probléma.


1: A tested alakját az izmok adják, ha kondizol és ehhez mérten megfelelően táplálkozol, az izomméret nőni fog. Ezért lehet hogy vastagodot a combod. De ha ez zavar, akkor ne akarj izmosodni. Bár nem értem, mert sokkal szebb egy izmos női comb, mint egy zsíros teljesen virsliszerű valami.


2: Ugyanebben a súlyban akarsz maradni. Ez maximum úgy bírnád elérni, hogy miközben izmosodsz, ugyanannyi zsírt le is adsz. Van egy rossz hírem, egyszerre nem lehet izmosodni és fogyni. Különböző étrend kell hozzá, izmosodáshoz kalóriaplussz, fogyáshoz meg kalóriaminusz.


3: A bőröd akkor lesz feszes, ha alatta van megfelelő izomréteg, és ez felett kevés a zsír. Tehát elösszőr izmot kell növelned, majd ez után leadni a zsírt. De ez egyszerre nem lehetséges, lásd 2.pont.


49 kilógrammal nagyon kár fogyókúrázni, és ha az izmos láb meg nem tetszik, akkor valószínű téged is elért ez az új divathullám, virsli lábas ideál. Kár...


Amúgy, nem csak lábra kell edzeni, az összes testrészt kell edzeni, és így nem leszel aránytalan se.

2014. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem felreertettetek :)Nekem se tetszik a formatlan , vekony lab csak ami volt nekem kis karcsu izmos jobban tetszik mint a mostani, de akkor oke eloszor izmosodok utana leszallkasitom :)
2014. júl. 3. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!