Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétában rászoktam a cigire,...

Diétában rászoktam a cigire, hogy elvegye az étvágyam, ez mennyit fog segíteni?

Figyelt kérdés
Eléggé szar íze van, úgyhogy már várom, hogy vége legyen. De az étvágyamat csökkenti, ezért használom. Nektek is van ilyen tapasztalatotok? Számít az az 1-2 hónap, amíg szívom?
2014. júl. 3. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal felejtsd el ezt az ostobaságot. Ne dohányozz.
2014. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sötét vagy.
2014. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem ! Ne legyél hülye. Attól hogy diétázol miért ne ehetnél? Nincs az a zöldségmennyiség amivel túl sok kalóriát tudnál bevinni, és laktat is. A hús is alap, szálkásításnál még több is kell, mint máskor. De ha neked ennyi eszed van, csináld...
2014. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Egy-két hónap múlva már nem lesz szar íze, sőt lehet annyi idő alatt akár rá is szoksz...
2014. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem számít. Felejtsd el. Egyél gyümölcsöt, zöldséget. Sokkal többet árt, mint használ a dohány.
2014. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd tüdőrákosan szépen le fogsz szálkásodni, főleg ha még áttétes is lesz...
2014. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tkodit ***** válasza:
komolyan, ennél még azt is jobban megértem, ha valaki cuccot nyom. Az legalább nem súlyosan addiktív.
2014. júl. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát meg az egy dolog, hogy ha valaki csak simán fogyáshoz használja (persze majdnem ugyanakkora baromság), de a kérdező ráadásul sportolni akar a cigis tüdejével :)
2014. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!