Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétában BCAA vagy Glutamin...

Diétában BCAA vagy Glutamin mennyire fontos? Nem vagyok túlságosan eleresztve, étrend megvan de félek hogy sok izom is lemegy. Sokat segítenének vagy inkább csak marketing az egész?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs erre képlet, hogy mennyit segít. Valamennyit biztosan számít, én kicsivel kevesebb izmot vesztek, ha használok glutamint is, de lehet hogy ezt is csak én látom így a tükörben. Ha nincs lóvé rá, akkor kihagyhatod, végül is nem versenyre készülsz. Legalábbis gondolom..:)
2014. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És BCAA-t használtál már, arról van esetleg tapasztalatod?
2014. jún. 19. 17:24
 3/4 tkodit ***** válasza:
Biztos segít, de én se használtam legutoljára. Nekem annyit ez a sport max akkor érne meg, ha lenne egy többszázezres fix állásom. Diákként, alkalmi melókkal, szülők pénzéből nem fogok az étrend, alap kiegek, és bérlet mellett többet rászánni.
2014. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Használtam BCAA-t is és a legtöbben ezt ajánlják, de nekem a glutamin jobb volt. Ki kell ezt tapasztalni, nem mindenki egyforma.
2014. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!