Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A zöld jumbo-t megvettem.1...

A zöld jumbo-t megvettem.1 adag az hány adagolókanál? Mert állítólag 220g 1 adag.

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Az adagolókanál az 50 grammos. Tehát 4x50g= 1 adag.
2014. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De hogy ki a franc találta ki hogy annyi?! Gyönyörű cukorbetegséget lehet kapni attól a rohadt 150 gramm ch-tól, főleg, hogy legtöbben nem (csak) edzés után isszák. Annyi kéne, hogy meglegyen benne 0,5g*ttkg fehérje, de az még mindig rohadt sok ch lesz.
2014. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Passz :D

A zöld Jumbo az ektóknak van, de akkor legalább valami minőségibb ch lenne benne annyi pénzért!

2014. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tap bela ***** válasza:
és az ektoknak is ennyi cukrot kell megenniűk?
2014. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

tap Bela


Nem, azt mondtam, hogy sok benne a ch ezért jó nekik, DE ez a ch lehetne valami minőségibb cucc ennyi pénzért.

2014. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, elméletileg azért van, hogy mindenki örüljön, mert napi negyedkiló(!) egy adag, és akkor örülnek, mert 4 hét alatt "hozott" a Jumbo pár kiló zsírt.


Ezzel nem veled akarok kötözködni, tudom, hogy Te is tudod, hogy akkor a rendes kaját kell emelni, ha ekto vagy.

2014. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy a Jumbo egy szar.
2014. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bár a Jumbóban vannak ilyen izék ( Bcaa, Crea bomb, 6Carb matrix, + 240 vagy mennyi g Nitrogén, ami fontos az izom felépítésében, igazából a cukor sok benne, de ezért van odaírva, hogy "Kifejezetten, nehezen fejlődőknek(nehezenhízó ectomorfoknak) :D Bár a sárga jumboban lehetne annyi jobb, hogy több lene a ch :p
2014. júl. 5. 08:33
 9/10 tap bela ***** válasza:

A neon zöld jumbo akárhogy nézzük egy olyan tömegnövelő amiben adagonként (220g) = több mint 4 adagolókanál //// 50g sima, mezei whey koncentrátum, tehát ca. 23%-os fehérje tartalom, és 149g szénhidrát (és hogy ezt minek nevezzük az akkor is fizikailag cukor). 5kg creatin mátrix


Aztán hogy kinek mire elég, de tettek bele 1000mg arginin-ornitin és AKG

Szerintem igen csekély 957mg l-glutamin, még kisebb 940mg BCAA.

Ezek jól hangzó alapanyagok, de olyan minimális mennyiség, hogy .......

2014. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tap bela ***** válasza:

... és kedves kérdező, az igen nehezen növőknek valóban ennyi szénhidrátra lenne szükségük?


Én sokkal jobbnak találnám mondjuk ca 90-100g maltot, mondjuk 10g L-glutamint, mondjuk ha már tettek bele BCAA-at akkor az legyen minimum 5g.

2014. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!