Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy 16 éves fiúnak hány...

Egy 16 éves fiúnak hány fekvőtámasz és húzódzkodást kellene tudnia csinálni? Normális válaszokat

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy 45 kilós gyereknek vagy egy 120 kilós gyereknek? Súlyt, magasságot írhatnál.

Egyébként ha megcsinál szabályos 10 huzódzkodást és 30 szabályos fekvőt az már jó szerintem

2014. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért egy 120 kilós gyerek nem járkál minden utcasarkon.a lényeg hogy 45 és 70 kg között.a magasság nem számít.
2014. júl. 4. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:

De igenis számít a magasság. Najó igazából a karhosszúság számít de azért a kettő átfedi egymást. Lényeg a lényeg, hogy ha valakinek 5 cm-el hosszab a karja mint egy másik ugyan olyan súlyú embernek akkor neki nehezebb dolga van mert annyivval több centit kell nyomnia/húznia.

Első voltam

2014. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha még soha nem csináltál húzódzkodást akkor 1-2:D

fekvőből meg min 20 ha tényleg nem foglalkoztál vele

de ha valamelyikkel is akkor a saját példámból kiindulva 50+fekvő

15húzódzkodás

15/f

2014. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző voltam!

még hozzáteszem 172cm

66kg

2014. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért húzodszkodni is lehet pl kippingelve ( crossfites szr) meg úgy h bele sem mozgatod a lábad. Teljesen szabályos fekvőt nézve szerintem egy olyan 25 elvárható illetve 5 huzó.
2014. júl. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem rég mértem a napokban csak úgy kiváncsiságból, hogy mennyi fekvőt tudok 1 perc alatt úgy, hogy nem nagyon szoktam fekvőzni! 42 sikerült! F/23
2014. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!