Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudtok olyan gyakorlatokat...

Nem tudtok olyan gyakorlatokat írni ami nem súlyzós de izmot is épít de főleg bicepszre és tricepszre és mellre szeretnék edzeni. Szerintetek érdemes úgy elkezdeni edzeni ha nem tudok ugy táplálkozni ahogy kellene?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A mozgás mindig jó :)
2014. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

tolódzkodás, húzódzkodás, invertált evezés és fekvőtámasz. Csak annyi baj van, hogy a húzódzkodás, invertált evezés a hátat és az alkart is edzi a bicepsz mellett :$ akkor ugye ez már nemjó

mindent el lehet kezdeni max. nem fog látszani

2014. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a tolóckodással és a húzódzkodással és a különféle helyzetekben a fekvőtámasszal nem lehet izomzatot építeni.
2014. júl. 5. 10:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Hmm most trollkodsz, vagy egy sötét gyökér vagy. Remélem az előbbi.
2014. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Lehet.
2014. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem vagyok én troll csak azt kérdeztem hogy a tolodkodással és a különféle fekvőtámasszal és a húzódzkodással akkor nem lehet izmot építeni?

Ha nem lehet akkor hülyeség neki állni.

2014. júl. 5. 21:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Tudod az izom az úgy épül, hogy stimulálják, az mindegy, hogy mivel. A lényeg annyi, hogy a terhelés folyamatosan nőjön és az izmon sérülés keletkezzen, ami ahhoz vezet, hogy a szervezet megpróbálja "helyreállítani", felkészíteni a szövetet az újabb traumákra, hogy erősebb, nagyobb, ellenállóbb legyen (ezért is kell, növelni a súlyt, hogy az izom ne szokja meg). Ehhez a szervezetnek fehérjére van szüksége (2g/testtömeg). De kell szénhidrát (ch) ez úgymond az "üzemanyag". Ez a szervezet energiaforrása. (5-6g/tstmg) . Na már most, csinálhatsz akármit, jó kaja nélkül nagyon csekély lesz a fejlődésed. Ezek a gyakorlatok pedig nagyszerűek izomépítésre, de mint már írtam kajálni kell hozzá. Ha leírnád, a korod, súlyod, magasságod akkor lehet, hogy többet tudnák segíteni.
2014. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok

178 cm magas

56 kg

2014. júl. 6. 14:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon kellene akkor egy étrend.
2014. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mennyiből hozható ki az étrend ilyen olcsóbb de jó is
2014. júl. 6. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!