Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet fejlődni csak súlyzóval?

Lehet fejlődni csak súlyzóval?

Figyelt kérdés
Megjegyzem nem az a cél, hogy kigyúrt állat legyek, hanem hogy legyen egy megfelelő izomtónusom. A probléma úgy merült fel, hogy nekem itthon van kétkezes és egykezes súlyzóm is, tehát itthon bármennyit tudok emelgetni, de sokallom a havi 8-10 000 Ft bérletdíjat egy konditerembe, sajnos ezt nem engedhetem meg magamnak.
2014. júl. 6. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Étrenddel fejlődsz nem a súlyzóval.
2014. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Előző, kössz a semmit...


Ha nem edzek lehet akármilyen jó az étrendem, akkor sem fogok fejlődni, és nyilván nem erre vonatkozott a kérdésem. A fejlődéshez két dolog kell, a helyes étrend és a helyes edzés, de a kérdés nyilván nem az étrendre vonatkozott. Hülye troll, ahelyett hogy válaszolna csak ugatni tud...

2014. júl. 6. 11:28
 3/16 anonim ***** válasza:
soha nem leszel kigyurt állat, bohockodásra jó a súlyzózás de ha nem telik 10 ezres bérletre a kaját miből fedezed?
2014. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Halkan megsúgom hogy akit le hülye trolloztál, ő egy személyi edző,-táplálkozási tanácsadó aki mellesleg verseny szinten tolja a testépítést. Egyébként a válaszában nem volt semmi troll, ha átolvasnád a saját kérdésed úgy, hogy az alapokat elsajátítottad volna már, akkor rájönnél hogy ki a hülye...
2014. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De nem is akarok kigyúrt állat lenni, csak jó formába szeretnék kerülni...
2014. júl. 6. 11:35
 6/16 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy verseny szinten tolja, és ebből indul ki hogy mindenki ezt akarja. Nem veszi észre, hogy van akinek ez nem fér bele az idejébe, és csak szimplán annyit akar elérni, hogy jó formába kerüljön, hogy ha valahol cipekedni, dolgozni kell akkor ne essen össze.
2014. júl. 6. 11:38
 7/16 anonim ***** válasza:
Az alapismeretekkel nem vagy tisztában, ha szerinted ezen két dologhoz két külön út vezet, és hogy a "kigyúrt állat" formától rendesen óvni kell magunkat, mert olyan könnyen összejön. Egyébként ha meg megvan a helyes étrend meg a helyes edzés (amit, ha normális méretű súlyzód van, meg tudsz oldani) akkor a testedet marhára nem fogja érdekelni, hogy a körülötte levő környezet mi; otthon, konditerem, vagy az udvar.
2014. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kigyúrt állat több évtized alatt tudsz csak lenni naturálon. (Vagy még annyi idő alatt sem)

Tudod milyen nehéz izmot építeni? Nem úgy megy ám a dolog, hogy megfogok x kiló súly és hopsz, véletlenül szekrény nagyságú lettem!

2014. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De olyan nehéz felfogni, hogy ha "csak" formásodni akarsz akkor is kell egy étrend mert ha nincs meg akkor nem lesz látható eredmény?! Egyébként meg lehet szabadsúlyokkal izmosodni ha a fenti tényező rendben van.
2014. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszodból is látszik hogy fogalmad nincs az egészről. Mit gondolsz hogy csak verseny szinten jelenti ennek az egésznek a 70%-át a kaja? Tök mindegy hogy otthon bohóckodsz vagy versenyszinten tolod, akkor is a kaja az első. Nincs havi 8-10.000,-ed teremre, akkor jogos a kérdés hogy miből lesz kajára pénzed? Szerinted trollkodásból írtam az első hozzászólást vagy azért mert nagyon jól tisztában vagyok vele hogy halfény fingod nincs az egészről, de még csak az alapokról sem. Én vagyok a hülye, holott annyi eszed nincs hogy használd az oldal keresőjét. Azért vagyunk itt hogy segítsünk, te vagy a kérdező és te hülyézel itt le minket? Írd már le nekem az adataidat légy oly kedves és írd le mellé az étrended.
2014. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!