Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ha 8 kg-os súlyzóv...

Szerintetek ha 8 kg-os súlyzóval edzem minden héten 5 napot és mellé fekvőtámaszozok is akkor mennyi idő múlva látszik meg a karomon, testemen (bővebben alul)?

Figyelt kérdés

174 cm 18/f.tavaly meg tavaly előtt ugyan ezt az edzést csináltam de annyira nem látszott meg annyira..abba hagytam.Ami meglátszott hogy vállasabb lettem meg a mellkasom megerősödött.A karom meg nem erősödött meg annyira látványosan, csak minimálisan.Kondiba nem szeretnék járni, csak otthon csinálom, és nem is szeretnék olyan rohadt nagy izmokat, meg tényleg hogy túl legyek gyúrva, nem ez a célom, csak sportolni.Futni is szeretnék nyáron.A fekvőtámaszt úgy csináltam/csinálom , hogy széles és keskeny fekvőtámasz is egymás után.Szerintetek ez elég?

Köszönöm szépen a válaszokat előre is!!



2014. jún. 28. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkora súllyal csináld a gyakorlatokat, amivel 8-12 ismétléseket tudsz csinálni, ha ez 8kg, akkor hajrá, ha viszont kevés a 8kg, akkor nem ér semmit. Az edzés mellet pedig megfelelő mennyiségű CH-t és fehérjét kell bevined.

Tömegelésnél 4-5g X ttkg, fehérje 2g X ttkg.

Az egész izmosodás dolog 70%-a a kaján múlik, a többit viszi az edzés, pihenés.

2014. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Csináld a fegyencedzést, letudod tölteni netről, abban saját testsúlyos gyakorlatok vannak.

2014. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha izmot akarsz építeni, akkor ne kardiózz (fuss), égeti a zsírt és éget az izmokból is!
2014. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el A sárga kapszula cimű könyvet mindenképp. Sokan nem akarják elolvasni mert olyan lusták de ha izmos akarsz lenni mindenképp olvasd el nagyon fontos! Ha utána is van kérdésed akkor kérdezz még itt.
2014. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!