Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel milyen hatást érek el?

Ezzel milyen hatást érek el?

Figyelt kérdés
Reggelire csak gyümölcsöt eszem, ha épp nincs itthon gyümi, sonka 1 kiflivel, sok zöldséggel, ebédre petrezselymes főtt burgonya,csirkemell, sok zöldség, vacsi, tojásos-rizs, tejföl, rengetek zöldséggel,(imádom), mellette edzés, napközben is ha van energiám a forróság mellett, de estére mindennap, ugrókötelezés,és különböző gyakorlatok combra, hasra, estére jól kifárasztom magam.cukrot nem eszem és semmi olyat ami hizlal, rengetek folyadékot fogyasztok mellette.A célom az, hogy a testem izmosodjon, és tűnjön el a felesleges zsír, jól csinálom?

2014. júl. 6. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem sokat. Kicsit fejlődhetsz meg fittebb leszel de ez konkrétan egy minden alapot nélkülöző,összecsapott valami raadasul nem is értesz hozzá.


Az edzesterv és az etrend szavakat nem feleslegesen talaltak ki..

2014. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudsz ajánlani akkor edzéstervet étrenddel ha már úgy értesz hozzá? :)(lány vagyok) elsősorban izmosodni szeretnék.
2014. júl. 6. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudsz egyszerre hatékonyan izmosodni és zsírt veszteni, szóval nyugodtan meg is állhatsz az ide-oda kapkodásból, ez nem fog menni. Az étrend elég összevisszának tűnik, nem értem, nekem úgy tűnik, mintha valamit időzíteni akarnál az egyes étkezéseken és játszani a milyenségükkel, csak nem értem, hogy mit.


Nem írtál se testsúlyt (és egyéb adatokat, pl. magasság, nem, kor, esetleg testzsírszázalék, ami fontos lenne), sem pedig makrotápanyag mennyiségeket, így kb. semmi érdemi dolog nem mondható el az étrendről, csak az továbbra is, hogy innen kicsit összevisszának tűnik. Kíváncsi volnék a makrómennyoségekre, úgy talán lehetne mondani rá valamit, főleg, ha a testkompozíciódat is figyelembe lehetne venni mellé.


Először is el kéne dönteni, hogy akkor most izmosodnál, vagy zsírt adnál le, aztán megtanulni, hogy hogyan is néz ki az adott célhoz megfelelő étrend, edzésforma.

2014. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!