Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan dönthetném el milyen...

Hogyan dönthetném el milyen testtípusba tartozom?

Figyelt kérdés

Ektomorfnak gondolom magam,de kezdenek kétségeim támadni.Gyerekkoromban pálcika voltam(kb.180cm/60kg),de mostanra változott a helyzet kicsit.Ahogy idősödtem,úgymond "emberesedtem",valamint elkezdtem edzeni és normálisan kajálni.

Vannak jelek arra,hogy ektomorf vagyok:nagy testmagasság(188cm),hosszú végtagok,kisebb és hosszabban elnyúló izmok,keskeny csípő

de sok tulajdonságom ellentmond ennek:

egyáltalán nem keskeny a vállam,sőt kifejezetten széles(aki először találkozik velem,ezt jegyzi meg mindig),viszonylag gyorsan növekszik a tömegem(januárban 72kg voltam,mostanra 84 lettem),nem gyors az anyagcserém(ritkán járok wécézni)

olvastam egy technikát,mi szerint ha átfogjuk a csuklónkat egyik hüvelykujjunkkal és középső ujjunkkal és az utóbbi ráhajlik az előbbire,akkor ektomorf az alkatunk,na most nekem ez így van.

szóval tuti,hogy ekto vagyok?

nehezen zsírosodom,a hasamra nem sok felesleg jött fel,csak egy pici az alsó részére...de lehetséges,hogy tudnék ilyen gyorsan izomtömeget növelni annak ellenére,hogy ekto vagyok?


2014. júl. 7. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokszor nem lehet egyértelműen meghatározni, hogy valaki milyen alkatú, ugyanis a kategorizálási szempontok többé-kevésbé függetlenek egymástól. Pl. én is igazából ektó vagyok, nekem tényleg gyors is az anyagcserem, de nagyon magas feherjebevitel mellett én is gyorsan fejlődök. Úgyhogy ez nem kőbe vésett dolog.
2014. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1, le lehetne állni ezekkel a jajj mondjátok már meg melyik testtípusba tartozom

2, attól hogy vékony vagy nem azt jelenti, hogy ekto vagy egy endo talán nem tud rendesen táplálkozni hogy normális alakja legyen? fuck logic

3, eddz, egyél, iylen egyszerű az élet

4, nincs négy

2014. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább függ az anyagcserétől, mint sem attól hogy külsőleg milyen vagy.
2014. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam is ugyan ez a helyzet
2014. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meséljétek már el hogy miben befolyásol ez titeket?
2014. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!