Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » IWI fitness iskolas vegzettseg...

IWI fitness iskolas vegzettseget elfogadjak kulfoldon (London)? Bovebb lent.

Figyelt kérdés
Pl a Fitness Akademia kepzesei nemzetkozileg elfogadottak, de Londonba haveromat kb. kepen rohogtek, hogy az a papir nem er semmit... Most akkor letezik olyan suli aminek a vegzettseget elfogadjak kulfoldon? Koszonom.
2014. júl. 8. 00:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Már megint egy semmi kézzel fogható, értékes foglalkozásban nem érdekelt naplopó akar érvényesülni az idióta "végzettségével".Fitness.Pfff.Miért nem gépészmérnök vagy villanyszerelő?Ja, hogy oda ész kell és nem elég a homokoskodás meg a feszengés és több matek kell mint eltudni számolni addig amíg tart egy sorozat ismétlésszáma?Büdös a munka?
2014. júl. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Teged elegge elnyomhattak otthon a kis csoro eletedben baratom.
2014. júl. 8. 01:22
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Az igazat írtam le.Európának szakemberekre van szüksége nem pedig feszengő, értéktelen izomagyakra.Elegem van a sok önimádó profi testépítő buzeránsból akik miatt engem is beskatulyáznak csak azért mert súlyzózni járok és mellette TÖREKSZEM arra, hogy értékes tagja legyen a társadalomnak.
2014. júl. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagy ivbe leszarom, hogy neked milyen eleted van, hogy mire torekszel otthon. En kerdeztem valamit es nem az ilyen aberraltak 'velemenye' erdekel. Ha valami nem tetszik dugd fel magadnak es legy 'ertekes' tagja a viragzo magyar tarsadalomnak. Nyilvan azert kerdeztem amit kerdeztem mert nem Magyarorszagon akarok dolgozni ahogy eddig se ott dolgoztam! Ennyi!
2014. júl. 8. 01:31
 5/16 anonim ***** válasza:
Szegeny 47%-os... :(
2014. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
A fejlettebb országokra pedig hatványozottan igaz, hogy igazi szakembereket keresnek te fogyatékos tizenéves barom.Te dugd fel magadnak a szaros fitnesz végzettségedet mert szart sem ér.
2014. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szemelyi edzokent tobbre viszem Londonban mint te otthon te kis csoro csicska.
2014. júl. 8. 11:11
 8/16 anonim ***** válasza:

Veszem észre hogy Európának a szakemberek kellenek. Szerintem így is sok a túlképzett diplomás aki gyárban melózik, vagy nem tud elhelyezkedni. Egyébként engedd meg hogy elnézésed kérjem az összes szakmunkás nevében akik nem kérték ki a véleményed hogy mit szeretnének csinálni. Mellesleg halkan megsúgnám, igencsak többet keresek ebben a szakmában mint sok diplomás mérnök ismerősöm. Ezzel nem a mérnököket szeretném szidni, csupán annyit hogy hagy döntse már el mindenki hogy mi szeretne lenni, és kérlek ne haragudj már ránk hogy a kedvedért most nem rohanunk fősulira beiratkozni. Sajnos pont azt az időt éljük amikor a kétkezű meló mindenkinek büdös, mindenki csak ugatni meg ugráltatni akarja a többit a felsőfokú végzettségével, de sajnos csak akarja, mert nagy része ugyan úgy gyári munkás meg munkanélküli.

Ha végül azon kapod magad, hogy az életed sivárrá és szerencsétlenné vált, mert anyura, apura, a pap bácsira, vagy egy hapsira hallgattál a tévéből, akik megmondták, hogy hogyan csináld a dolgaidat, nos, akkor meg is érdemled ezt az életet.

2014. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ne zavarjon, hogy már régen nem élek Magyarországon.Úgy látom te is az a tipikus fentről beszélő proli vagy aki kimegy vécét pucolni külföldre és emiatt feljogosítva érzi magát, hogy degradálóan beszéljen a honfitársaival.Szánalmas senkiházi vagy.


Amikor azt mondom szakember akkor használható, többnyire egyetemi végzettséget nem igénylő szakmunkákra gondolok(villanyszerelő,szakápoló,ács,szakács és hadd ne soroljam) és egyetemi végzettséget igénylő reál tudományokra.Ezekből pedig igenis óriási hiány van tekintve az európai lakosság alacsony gyermekvállalási hajlandóságát és az ebből következő munkaerőhiányt.Egyes országok gazdasági növekedését pedig egyenesen fékezi a szakemberek hiánya hiába van ezekben az országokban nagyszámú(integrálhatatlan) bevándorló közösség.Ezért van az, hogy gyakorlatilag mi itt keleten szépen lassan átköltözünk nyugatra.A képzetlen tömegekkel viszont még a fejlett országok sem tudnak mit kezdeni.Én is értéktelennek tartom az egyetemi szakok jelentős részét.Kibúvót jelentenek a kérdezőhöz hasonló lusta fiataloknak akik még ellébecolnak néhány évet "tanulással" apuci pénzén mielőtt megkezdik az ígéretes karrierjüket a mekiben vagy külföldön tányérokat mosogatva(Ha egyáltalán kapnak munkát).Az ilyen fitnesz baromságokat azért tartom szánalmasnak mert az internetről tökéletesen eltudtam sajátítani minden szükséges ismeretet ami ahhoz kell, hogy elérjem a céljaimat.Szánalmasnak tartom, hogy egy ilyen egyszerű sportnak ekkora jelentőséget tulajdonítanak ilyen lószar képzésekkel.Személyi edző nélkül is tökéletesen megvalósítottam a terveimet.De ha eltörik a kezem azt nem tudom egyedül begipszelni, ha elromlik az autóm a mai kifinomult technikáknak köszönhetően nem tudom egyedül megjavítani mert szükségem lesz egy nagy tudású szakemberre aki TANULT és értékes ismeretekkel rendelkezik.Érted már mire gondolok?

2014. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérdező: Ezek a képzések semmit se érnek egy olyan sportban, ahol az a lényeg, hogy milyen fizikumot tudsz felmutatni. Amúgy ezek a magyar képzések semmit se érnek, legyen az egyetemi vagy okj.



48%-os: én részben igazat adok neked, viszont azt neked is be kell látnod, hogy, ha valakit nem vonz a matek, villanyszerelés, mérnökösdi téma, az attól még nem akarja ellébecolni az idejét, (lásd én) csak keresi a helyét a nagyvilágban.

2014. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!