Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan szerezzek bátorságot...

Hogyan szerezzek bátorságot elmenni edzőterembe?

Figyelt kérdés
15L vagyok, és szeretnék járni fitnesz terembe, csak ehhez még kell szereznem egy embert akivel elmehetek, mert nagyon félek tőle. Vannak ismerőseim akik szoktak járni, vagy legalább zumbázni, aerobik órákra, de én nagyon félek, hogy kinevetnek, megbámulnak. Az a helyzet, hogy nagyon alacsony vagyok és vékony is, szóval nem túlsúly miatt szeretnék járni, hanem izomépítésért, hogy ragadjon rám valami, de félek elmenni. Egyáltalán nem értek az edzőtermekhez, voltam már egyszer egy helyen, de ott csak a barátaim voltak jelen és még kisebbek voltunk. Nem értek a gépekhez sem egyáltalán, meg, hogy mi hogy működik, mit lehet használni és mikor, mennyi ideig. Viszont szeretnék menni, a városban van is egy néhány jó hely, de nem tudom, hogy tehetnék túl a félelmemen. Nem tudnék eligazodni egy ilyen edzőtermen, szerintem beégnék. :/

2014. jún. 12. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez semmi bátorság. Senki nem fog megnézni és kinevetni sem. Nálunk is sok a kezdő és segítünk, ha kérdeznek. De van nálunk pultos is, aki edző is egyben és ingyen bárkinek segít. Szóval no para és menj nyugodtan, nem lesz gond.
2014. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Senkit se nevetnek ki. Inkább tisztelendő ha lejarsz és izzadsz.

DE! Ha úgy elmész hogy fogalmad sincs arról hogy mit csinálsz akkor egyrészt nevetségessé teheted magad,másrészt akadalyozni fogod a komolyan edzőket. Az mar tényleg zavaró.

Ezenkívül elpocsékolod a pénzt valamint kart tehetsz magadban.

Egyáltalan hogy gondolod hogy ìgy mész 0 alaptudassal?


1) Menj el egy személyi edzőhöz az majd segít.

2) Menj fel a builder.hu oldalra és ott nézegess. Van nőknek edzésterv

2014. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még jó hogy lány vagy, mert ha fiú lennél, akkor azt írnám, hogy ne is menj ha ilyen nyámnyila vagy!


Ha izomépítéséért akarsz menni, akkor felejtsd el a zumba és aerobik órákat. Ahhoz súlyzós edzésre van szükséged.

Szépen odamész, és mondod hogy személyi edzőre van szükséged. Előadod neki, hogy csak néhány órát akarsz venni tőle, hogy megtanuld a gyakorlatok helyes kivitelezését. Kb. 2-4000-et elkér majd órákért. Ez az egyik megoldás.

Amúgy a fiúk is szoktak segíteni a lányoknak, főleg ha szépen mosolyogva megkéred őket.

Olyat meg még sohse láttam, hogy valakit kiröhögnének.

Bámulni se szokta senki a másikat. Sőt senki nem is foglalkozik veled.

2014. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki olyan stílusú, hogy kinevetne az észre sem fog venni, mert a tükröt bámulja folyton. A többiek meg vagy segítenek vagy nem, de nem bunkók. Általában.
2014. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj csak edzoterembe, senki nem fog kinevetni,sot segiteni fognak ahogy tudnak.A legjobb ha megkersz a terembe egy edzot(bar keves kepzett edzo van mostanaba, nagy divat lett szemelyiedzonek lenni) es o segit tervet es etrendet irni.Az onbizalomhianyodban meg majd segit az edzes ha elkezdesz jobban kinezni ;)
2014. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ez segít, én másfél hónapja járok (27N) és még mindíg nem sikerül magam "túltenni a félelmemen" mikor bemegyek. :D

Ettől függetlenül menj el. Nem az a baj ha félsz, hanem ha ez visszatart, meg sem próbálod.


Még egy javaslat, hogy szerintem jobb egyedül járni, mint barátnővel. Jobban figyelsz magadra, nem dumáljátok el az időt.

2014. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!