Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jelenleg Amerikaban tartozkodo...

Ádámka82 kérdése:

Jelenleg Amerikaban tartozkodom es szteroidot szeretnek rendelni online. Tudtok megbizhato es jo webshopot ajanlani?

Figyelt kérdés
Kerem mellozzuk a "szteroid veszelyes" es lebeszelo hozzaszolasokat. Tisztaban vagyok a hatasmechanizmusaval a dolognak, nem amator kezdo vagyok

2014. júl. 8. 03:58
 1/5 anonim válasza:
A teremben odamész a legnagyobb vagyí legerősebb emberhez és megkérdezed tud-e hozni. Tuti olcsóbb lesz mint neten.
2014. júl. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De amatőr kezdő vagy, mert itt kérdezel ilyesmit. Te kis lúzer :D
2014. júl. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Joker198 válasza:
Szerintem neten nincs megbízható oldal erre a célra...én nem rendelnék így
2014. júl. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem amatőr kezdő vagyok, attól még ugyanakkora hülye vagy, hogy egy hobbisportba tönkre b***od az életed. Ha meg tényleg nem vagy amatőr és versenyeken indulsz, akkor meg már rég meglennének a forrásaid...
2014. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mint ahogyan leirtam , de ezek szerint senki nem figyelt...Amerikaban tartozkodom es NEM REGOTA, tehat nincsenek meg meg a forrasaim. Otthon megvoltak. Mindegy, koszonom a valaszokat...kis luzernek: tehat aki itt kerdez, mindenki kis luzer?
2014. júl. 10. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!