Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az ilyenek mit hisznek magukról?

Az ilyenek mit hisznek magukról?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a képet 2500 ember lájkolta...

Csak nem tudom megérteni, hogy ez mégis mi. Hogy jöhet be ez bárkinek is. Olyan mintha én mutogatnám az üres garázsomat, hogy nézzétek milyen fasza kocsim van.


2014. júl. 8. 11:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekre vagy irigy vagy a lájkokra?
2014. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Alapbol az embert lájkoljak szerintem sokan, az hogy kockás hasnak tuno dolog van a hasán már csak plusz
2014. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Durva forma.
2014. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jol nez ki.
2014. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Gáchí...ez durva.
2014. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Ask. fm-es kis köcsög.


Mit vársz? Tudod mennyire népes ennek a magyarországi hulladék aljanépségnek a tábora? Az új generációk értékrendjéből, illetve azokból a dolgokból, akik kiszolgálják őket, nem nehéz elképzelni, milyen szinten is állnak.


Nézd meg milyen s3gghülye az átlagos ember néha. Na most gondolj bele, ha az az átlag, akkor a népesség fele maximum annyira, vagy inkább még kevésbé jóképességű, mint ők.


Az ilyeneket mg megcsapkodnám, besóznám, oszt' kib4sznám Vorkutába melózni néhány hétre, hogy mélyen gondolkozzanak el a "férfi" fogalmán.

2014. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Big Ramy reszkethet :D
2014. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk megemliteném hogy a mi sztenderdjeink egy izmos testről közel sem a világ sztenderdjei :D

Nekunk ez egy vézna szar de egy átlagember szerint kisportolt.

2014. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azért ne viccelj már marcii, ez hol kisportolt? Így kb én nézek ki, és rám is azt mondja az átlagember, hogy kis vézna :D
2014. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom amit hallok a környezetemből. :D
2014. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!