Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Más is van így étkezés terén?

Más is van így étkezés terén?

Figyelt kérdés

Átmeneti böjtöléses diétát csinálom tehát 16 óra nem evés aztán 8 óra evés. De annyival jobban érzem magam mikor nem kell kajálnom, hogy úgy vagyok vele akár napokig is ellenék kaja nélkül annyira nincs étvágyam. Nem szeretek enni..

Ha elkezdem, akkor könnyen lemegy a kaja csak simán nem kívánom. Szerencsére most diétázom és így könnyebb de más is van ezzel így? Most 2100 kalórián szálkásítok de ha fele ennyit kéne enni is jól ellenék. Ez miért lehet?


2014. júl. 8. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Az alapveto ok ami miatt jol mukodik az átmeneti böjtölés zsirégetésre az nem az hogy ilyen olyan hormomok szintje emelkedik, vagy ez a természetes bioritmusunk vagy hasonlo dolog csupán az hogy jol elnyomja az étvágyat.
2014. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam az inzulin érzékenységet is javítja vagy valami ilyesmi. Martin Berkhan oldalán olvastam. De eléggé tetszik a dolog csak nem tudom majd tömeglésnél is érdemes-e folytatni.
2014. júl. 8. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!