Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért lett kínszenvedés...

Miért lett kínszenvedés minden mell gyakorlat?

Figyelt kérdés

1.fekvenyomás:a rúddal nyomástól fájt a vállam(csukly és elülső delta),így váltottam kézisúlyzókra,eleinte minden jó volt,aztán a bal felkarom és a vállam találkozásánal nyilalló fájdalmat érzek a gyakorlat közben,de néha már máskor is előjön

2.tárogatás:a jobb karomban iszonyatosan fáj a tricepszem a pozitív szakaszban,majd meghalok,8 kilóval tudok csak tárogatni,mert elviselhetetlen így is a fájdalom

ha gépen csinálom,ugyanott fáj a tricepszem

3.áthúzás:a pozitív szakaszban egyszerre mindkettő fellépp...váll és tricepsz...


mi lehet a gond?be szoktam melegíteni gyakorlatok előtt,először egy kis testmozgással(vállkörzések pl.),aztán sokkal kisebb súllyal,mint amit használok

már teljesen kétségbe estem,hogy abba kell hagynom az egészet,mert lassan már minden mell edzésre úgy gondolok,hogy szenvedni fogok.és nem a súlyoktól,azokkal semmi gond,de ez a fájdalom lehetetlenné teszi a normális edzést.


2014. júl. 8. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy rosszul hajtod végre a gyakorlatot. Gondolj bele,amikor Pl. gugolásnál begörnyed a hátad,utána hogy tud fájni. Ez minden izomcsoportra érvényes.
2014. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs túledzés? Én lehet megpróbálnék egy kéthetes teljes pihenést (hát-kar-vállat is pihentetve, láb-has attól akár mehet is, az nem sokmindent zavar.) jó kajával. Ez alatt nem dől össze a világ, de ha normálisan nem tudod csinálni a gyakorlatokat mert fáj, akkor meg amúgy sincs semmi értelme. Aztán hátha javúl a helyzet.
2014. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!