Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzek felsőtestre...

Hogyan edzek felsőtestre súlyzó nélkül?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék most súlyzóra, illetve konditeremre költeni, viszont a felsőtestemet szeretném tovább építeni a lehető legváltozatosabb edzésekkel. A fekvőtámaszt, húzódzkodást már nagyon unom. Nincs ezeken kívül más is, amit csinálhatnék?

2014. júl. 10. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Kézenállásban fekvőtámasz, tolodzkodás
2014. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress a neten gyakorlatokat ghetto training és egyéb kifejezésekkel. Illetve fekvőtámasznak 20 módja van minimum, fegyencedzést nézd meg stb...
2014. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Unod a fekvőt és a húzódzkodást... hm.. keress egy kültéri konditermet. Szerezz egy 10-10 tárcsát, kösd magadra és korean dip, párhuzamos rúdon tolóódzkodás, ebből 1 óra alatt vágj le vagy 100-at Koreanból meg vagy (ha bírod még súly nélkül is) 50-et. Majd másnap próbálj meg nem sírni és ez még csak nem is nehéz gyakorlat ;)

Tavaly február óta ezt tolom. Akkor jössz rá hogy milyen gyenge is vagy valójában amikor próbálod a front levert tartani vagy a backet miközben a hátadon áll valaki, mert amúgy könnyű.


kézcsók

2014. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 : Tolódzkodást is ismerem, szoktam is csinálni. Néha olyan furán zsibbad a karom közben, gondolom dörzsölődik valahogy az ín, vagy passz.

#2 : A fegyenc edzésről hallottam, de már csak a neve miatt, illetve mert amerikai divatirányzat nem nézem meg. Inkább hülyén halok meg...

#3 : A legközelebbi kültéri edzőterem, amiről tudok az 30km innen egy strand közepén. Szóval ez ugrott. Ha jól sejtem a lólengés is valami hasonló, mint amiket előadtál. A helyi iskolánál mintha 15 éve lettek volna kültéren rudak, megnézem őket holnap, hátha. Egyébként még azt hittem nekem nagy az arcom, mindig érnek meglepetések... :D

2014. júl. 11. 01:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem arcoskodás, ez tapasztalat :D
2014. júl. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!