Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem lesz túledzés, ha szerdán...

Nem lesz túledzés, ha szerdán huzódzkodom, szélesfogással, én pénteken pedig bicepszezek?

Figyelt kérdés
Mert a huzódzkodáshoz is kell bicepsz,és amikor tegnap huzódzkodtam, be is burrant a bicepszem. Meg ma kicsit fáj is. Holnap karozhatok? vagy ha holnap karoznék túledzés lenn e a bicepszre?

2014. júl. 10. 22:01
 1/7 anonim válasza:
de... bicepsznek min 3 nap kell a regenerálódáshoz... esetleg nézelődj itt : shopbuilder.hu sok edzésterv van vagy ha akarsz irhatok egy konkrétat is
2014. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Légyszives :)
2014. júl. 10. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Túledzés nem 1-2 edzéstől lesz hanem 1-2 hét sőt hónap alakul ki, azért mert túl gyakran edzel és nem alszol, nem figyelsz az étkezésre. Jó hírem van, ha ezt 200 évig így csinálod se lesz túledzésed, mert ha csak húzódzkodsz nem tudsz olyan makroszakadásokat elérni az bicepszedben amelynek több napos regenerálódásra lenne szüksége.

Egyébként majd jönnek a shopbuilder olvasói akik megmondják, hogy heti 1x lehet 1 izomcsoportra edzeni mert oda van írva, csakhogy ott 40-50 perces edzés van kitalálva egy adott izomra és az utolsó gyakorlatokat bukásig csinálják, teljesen sokkolva az adott izmot...

2014. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó jól mondja, ezeket a "street" gyakorlatokat ha minden másnap csinálod (húzódzkodás, fekvőtámasz, tolódzkodás) nem fogod magad túledzeni, de ha formában vagy, még talán naponta is.
2014. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

1. nap: bicepsz, mell,has

2. nap: váll, hát

3. nap: tricepsz, láb,has

4. nap:pihenő

lee haney ajánlotta ezt az ezdzéstervet én is ez szerint edzek ;)

1. válaszoló voltam

2014. júl. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem! Rendben:)

Köszönöm a válaszokat!! :)

2014. júl. 11. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tricepsz mell (has mélyhát vádli)

Hát bicepsz (has mélyhát vádli)

láb váll (has mélyhát vádli)

A zárójelesekből 2 őt választok

Ok: Melledzésnél tricepszed is dolgozik, hátedzésénél pedig a bicepszed.

2014. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!