Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elakarnam kezdeni a feherje...

Elakarnam kezdeni a feherje bevitelt por vagy tabletta segitsegevel. Csak nemtudom hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Tehat 70 kg vagyok,egy nap hagynyszor kell Feherje Turmixot innom,es edez szukseges ha iszom ezt a turmixot?

2014. júl. 11. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És minek iszod? Edzel? Ha edzel akkor tömegnövelés a célod vagy szálkásítás? Van egyáltalán kiszámolt étrended? Milyen fehérje turmixot akarsz fogyasztani (márka, név, fajta) ?
2014. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Először a kajával kell tisztábn lenned. Mennyi fehérjét / szénhidrátot viszel be egy nap?


Szálkásítasz vagy tömegelsz?


Egyébként általában edzés utánra javasolják a "turmixot" ( milyet vettél? ) mert gyors felszívódású cucc van benne. Az edzés után rögtön idd meg, és két órán belül még egyszer egyél rendesen.

2014. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

2g*testtömegkg(te esetedben 70) azaz 140gramm fehérje naponta.

Hetin 3 vagy 4edzés, ahogy elfér számodra és legyen közben pihenőnap

pl. H-edzés, K-edzés, Sz-pihi, Cs-edzés, P-edzés, Szombat és Vasárnap-pihi. és minden edzésen más izomcsoportot mozgass, és edzés után mehet a turmix.

2014. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Edzek,minden masodik nap,csak 21 evesenes 185magassan keves nekem a 70 kg.sovany vagyok,azerom megvan mert fekve 110 megy de nagyon szalkas vagyok.feherjet meg nem vettem mert nemtudom hogy milyen ajanlott.
2014. júl. 11. 13:33
 5/16 anonim ***** válasza:
5-6 adagot lehet inni 1 nap , valamikor 7 is lecsúszik nálam :))
2014. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Fehérje nem csak Tápkieg lehet.

Ha szilárd kajából megvan akkor nem kell.

És nem mindegy hogyan edzel.

2014. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ezaz hogy nincs meg szilard kajabol,ezert szeretnem elkezdeni a feheje bevitelt turmixal.de most akkor minden masodik nap edzek csak akkor igyak turmixot,edzes utan???
2014. júl. 11. 13:42
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen, de az az edzés nagyon kemény legyen.

és ne mindig ugyan azt csináld, oszd fel a napokat és legyen pihenőnap.

2014. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
haat ugy csinalom,de milyen feherjet vegyek,tudnal ajanlani nekem valami jot???nevet vagy valami webcimet?es ha nemedzenek es ugy szednem a feherjet,az mit valtana ki??
2014. júl. 11. 13:59
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor meghízol:D

mint a többi tápanyagot ezt is elraktározza a szervezet.

[link]

nézz körül, amúgy edzés utáni gyors chnak jó szőlőcukor.

2014. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!