Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most hagytam ki kb 2hónap...

Most hagytam ki kb 2hónap edzés és azon goldolkoztam hogyha kihagynám az átmozgató edzés és ott folytatnám ahol abbahagytam akkor 1 hét alatt rendbe jönnek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:

úgysem tudnád ott folytatni egyből, a sérülés kockázata is nagyobb lenne.

1. nem is bírnád akkora súlyokkal mint mikor abbahagytad

2. olyan izomlázad lenne, hogy összeszärnád magad

3. az átmozgató edzés után sem fogsz ugyanazon a szinte lenni, mint mikor abbahagytad.

2014. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ha elmegyek 2 hétre(!) nyaralni, akkor is átmozgató edzéssel kezdek, az ízületek egészsége sokkal fontosabb hosszú távon.
2014. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem rosszabodtam semmit mivel a héten elkezdtem edzeni ugyan úgy és rendesen ment annyival amennyi ment kihagyás előtt pl: fekvenyomtam 1 ismétlés és most is ugyan annyi megy ki csak nagyon fájdalmas izomlázam van.
2014. júl. 12. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy,két hét pihenőnél ez még normális is lenne.Sőt egy hét pihenő után még jobban is szokott menni az edzés.De hogy két hónap kihagyástól nem estél vissza súlyokban az szerintem az jelenti,hogy a kihagyás előtt nem adtál bele mindent.Nem max súlyokkal edzettél.
2014. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze nem vagyunk egyformák!Én ha hónapokat kihagyok elégé vissza esek erőben is.Tudom mert sajnos volt hogy rá kényszerültem.
2014. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én mindig csak egyből a nagy súlyokat nyomtam. Nehezebb volt, de azért ment. Az izületeim viszont nem köszönték meg...
2014. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!