Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi ideig legyen az átmozga...

Mennyi ideig legyen az átmozgató edzés? 2 hónapja kezdtem el a súlyzós edzést, teljesen kezdőként. Minden másnap edzek, és még minden testrészt! Mikor osszam meg az edzéstervem két napra?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl 1. nap felsőtest, 2. alsó test. Ugyanazokkal a gyakorlatokkal folytassam, vagy inkább változtassak?

2014. máj. 31. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:

most válthatsz például erre:


[link]


vagy


[link]

2014. máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Óh azt kihagytam a leírásból, hogy csajszi vagyok! :) De amúgy már néztem ezen az oldalon az edzésterveket! Csak nem tudtam, hogy várjak e még egy hónapot, vagy már váltsak!
2014. máj. 31. 08:23
 3/7 anonim ***** válasza:
2 hónap után mehet kétfelé osztott vagy 3 napos teljesen osztott is.
2014. máj. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ugyanazokkal a gyakorlatokkal? vagy változtassak inkább?
2014. máj. 31. 08:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Átmozgató teljes testes edzésnél elve csak 1 alapgyakorlatot kellett volna végezni minden izomcsoportra. Osztottnál pedig már több gyakorlat megy egy izomcsoportra, tehát kell bele új gyakorlat is. És nem árt hetente valamit mindig változtatni. Tehát tehetsz be más-más gyakorlatot, vagy azok sorrendjét is változtathatod.

Hogy értsd, egy példa: mehet egyik edzésen mellre fekvenyomás sima padon, majd tárogatás. Másik edzésen pedig fekvenyomás döntött padon egykezesekkel, utána tolódzkodás. Így remélem érthető.:)

2014. máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen szuper! Köszönöm szépen a segítséget! :-)
2014. máj. 31. 08:39
 7/7 anonim ***** válasza:
szívesen.
2014. máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!