Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés közben van értelme...

Tömegelés közben van értelme hasazni?

Figyelt kérdés
Ektomorf,nehezen hízó vagyok,félek,hogy nem jönne rám úgy a tömeg...

2014. júl. 13. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
miért ne jönne rád tömeg azért mert hasazol?
2014. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem látom az összefüggést.
2014. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gondolom azt hiszed, hogy a hasazástól fogyni fogsz?! tömegelésnél is ugyanúgy hasazhatsz, az étrendedtől függ, hogy fogysz vagy izmosodsz.
2014. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

A hasizmot csakis dísznek pakolta ránk a természet még véletlenül sem azért hogy a szerveinket vedje és tartsa a testünket..


Semmi értelme edzeni.

2014. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
meggyőztetek,bár bunkózás nélkül is ment volna:)
2014. júl. 13. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nem hasazol tömegelés alatt, diéta után nem lesz kidolgozott a hasizom. hülye kérdés, ugyanúgy edzeni kell, mint bármelyik más izmot.
2014. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es pontosan, hogy védi a szerveket. Egy nem kidolgozott has is egy bizonyos szinten véd a külső ütésektől. Ha leesel a fáról például és a hasad bevered az egyik ágba akkor hasizomzat hiányában nem biztos, hogy túléled. Ha lesz egyszer hasi sérved és elkezded nyomogatni a beled, mert ugye az átszakadt, az nagyon fog fájni.
2014. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ha ezt poénnak szántad akkor nem szóltam.
2014. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#4 - én éreztem az iróniát :D


Ha tömegelés alatt edzed az izmokat, akkor fognak fejlődni. És a hasizmot is kell fejleszteni. Ha nem is csak az esztétikum miatt, de sok szerepe van a tartásban is a hát mellett.

2014. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!