Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények erről a húzódzkodóról?

Vélemények erről a húzódzkodóról?

Figyelt kérdés

[link]

Érdekelne, hogy mennyire strapabíró + a felhelyezés érdekelne, van kép de nem igazán tudom értelmezni a felszerelését.



2014. júl. 13. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Strapabírónak strapabíró, konditeremben ahová járok vagy pont ilyen vagy nagyon hasonló van. Nagyon szeretem. Ha tömegelés alatt vagyok akkor súlyom üti a 150 kg-t, meg van még rajtam kívül pár jól megtermett csávóka ott, szóval nagyon erős kis szerkezet. Holnap megyek edzeni, megnézem hogy hogy van felszerelve!
2014. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, még a felhelyezés érdekelne ha arról tudnál valamit mondani.
2014. júl. 19. 11:42
 3/3 Sowilo ***** válasza:

Készülj fel rá, hogy ezzel szélesen nemigen tudsz majd húzni, mivel pont azzal a rúddal támaszkodik a falnak, amivel ezt meg tudnád csinálni. Csak szűken, és kalapácsfogásban tudod majd csinálni.


De egyébként nagyon jó és strapabíró, ha van hozzá megfelelő ajtókereted. Erről előtte győződj meg, mielőtt megveszed. Én 75kg vagyok, +50 kg-al húzódzkodok rajta, és meg se kottyan neki.

2014. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!