Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyzótárcsa hogyan rögzíthető?

Súlyzótárcsa hogyan rögzíthető?

Figyelt kérdés
Házilag csinálnék egykezes súlyzót betonból meg vascsőből. Konkrétan vascsövem van, és szeretném ha a betontárcsák cserélhetőek lennének. Kérdés: hogyan rögzítsem lehetőleg házi eszközökkel a súlyzórúdra a tárcsákat? A levehetőség a tárolás miatt fontos, meg ha nagyobb súlyt bírok akkor több tárcsát szeretnék majd ráhelyezni.
2014. júl. 14. 13:05
 1/6 kovpet ***** válasza:
Bilincset a végére? Vagy lehet kapni is olyan leszorítót is, nem tudom, hogy mi a neve, de azt használják gyári súlyzóknál is.
2014. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sima gumis csőbilincs is jó?
2014. júl. 14. 17:44
 3/6 kovpet ***** válasza:

Szépnek mondjuk nem szép, de jónak szerintem jó lesz. :)


Ilyenre gondoltam egyébként az előbb:

insportline.hu/717/


Mondjuk ez drága egy darab drótért szerintem, de talán lehetne valami hasonlót hajtogatni házilag is.

2014. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovpet ***** válasza:

insportline.hu/2848/


Ez már jó szerintem. A bilincs sem lesz olcsóbb és ezt nem kell csavarozni. Ha a méret megfelelő, persze. Ez a szabvány vékony rúdé, az előző a vastagé, csak nem vettem észre.

2014. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én bilincet 150 ft-ért láttam, az meg hogy nem szép nem baj, itthonra kell :D
2014. júl. 14. 21:34
 6/6 kovpet ***** válasza:

Ja, ha 150 akkor olcsóbb :)

Mondjuk ezt nem kell csavargatni, így gyorsabb, kényelmesebb. Ha jó a méret. Mert ha nem, ezt más méterben nem kapod meg, a bilincset meg igen :)

2014. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!