Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 153cm 65kg vagyok nyárra...

153cm 65kg vagyok nyárra minimum leszeretnék fogyni 10kilót Erőm meg van hozzá, nagyon sokat sportolok de mégis feljőtt rám ez a sok + kiló 12/L [? ]

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 20:51
 1/8 anonim válasza:
Ennél nagyobb ostobaságot nem is csinálhatsz. Néhány hónap alatt ugyan leadhatod a 10 kilót, ám ez se nem egészséges, se nem tartós. Gondolom hízni sem rövid idő alatt sikerült.
2014. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

"nagyon sokat sportolok",ebből az jön le,hogy izom is bőven van rajtad,az viszont többet nyom mint a zsír,úgyhogy nem biztos,hogy olyan vészes a helyzet

ha már megvan a sport(bár nem tudom,hogy milyen jellegű és mennyi)akkor inkább az étkezésedben kell keresni a hibát,viszont 12évesen semmi féle képen se kezdj diétázni,fejlődésben van a szervezted,csak ártanál magadnak

próbálj meg egészségesen étkezni,kerüld a cukrot és a túlzott szénhidrát bevitelt,igyál sok folyadékot és szép lassan lemegy a felesleg

mást nem igazán tehetsz

2014. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 cheeta girl válasza:
87%
Előbb kellett volna gondolkodni... Ne koplalj meg ilyenek... Sportolj tovább de jó lenne ha leírnád mit és mennyit.. mert így nem tudak segíteni. Lehet neked a napi 10 perc futás jelenti a sokat, de lehet h a napi 2 óra keményebb edzés. írj bővebben ha azt akarod hogy segítsenek.. mondjuk felejtsd el a csokit csipszet cukrot. egyél több gyümölcsöt, zöldséget. De nem tudom, egy 12 éves kislány(!) azaz 5.-6. os lehetsz miért foglalkozol még ilyenekkel. De mindegy. Azért sok sikert..
2014. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elozoek leirtak a lenyeget.

12 evesen TILOS!!!!! fogyokuraznod. Egy rossz fogyokuraval ugy el tudod rontani a dolgot, hgoy huszas eveidben sulyosan iszod majd a levet!


SOKKAL DE SOKKAL tobb sportot tessek uzni, mert nyilvanvalo, hogy nem csinalsz eleget, ha 10 kilot hiztal. Vagy pedig tenyleg sokat sportolsz de annyit eszel mint ket felnott ferfi!!


kola, chipsz, csoki, fanta, jegkrem, fagyi, csokis perec, mekis sultkrumpli, milkshake stb, ezeket mind keruld. Ha muszaj akkor csak 7vegen fogyassz egy kicsit ezekbol, de ne ezekkel lakj jol.

2014. febr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat, kosarazok heti2x 1,5 órát+otthon is soktam gyakorolni

nem nagy a hasam de mégis fogyni szeretnék:/

2014. febr. 21. 07:17
 6/8 A kérdező kommentje:

még annyi úszni is járok de az csak így hobbi féleségből

nem eszek sokat ez az évek során jott fel rám

2014. febr. 21. 07:19
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább tanulj meg írni.:)
2014. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. válaszoló szólok hogy hiányos a billentyűzetem nincs rajra rővid ő betű ......
2014. febr. 22. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!