Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 naponta bicepsz-váll gyakorl...

2 naponta bicepsz-váll gyakorlatokat végezhetek? Nem minuszolja a fejlődésemet? és mennyi szériát csináljak 4 gyakrolatot szoktam de mindenki más széria számot mond. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 20:09
 1/6 tkodit ***** válasza:

Szerintem hetente egyszer elég megedzeni egy izmot. Van aki a heti kettőt propagálja, de kétnaponta megedzeni tuti hülyeség.

Én bicepszre 2-3 gyakorlatot szoktam, 3-4 sorozattal, 8-15 körüli ismétlésszámokkal.

Vállra 3-4 gyakorlat, a többi szám ugyanaz.

Mindig érzésre csinálom, nem lövöm be előre, hogy a mai edzésen márpedig ennyit kell csinálnom.

2014. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

persze pihentetni hülyeség na meg csak ezek az izmok számít más nem.

kapjál már a fejedhez gyerek

2014. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) és a heti 2-re mit mondtok? az is hülyeség?
2014. júl. 14. 20:38
 4/6 dirtboy ***** válasza:
az már vállalható bár én is a heti 1 pártját fogom,szerintem csak úgy lehet normális 4-5napos edzéstervet csinálni.
2014. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Csak akkor lenne értelme, ha nem mennél bukásig egyik edzésen sem, de nyilván akkor nem fog olyan mértékben nőni az izom, erőben fejlődhetsz így. Egyébként testépítés szempontjából értelmetlen. Heti kettőt is csak akkor vállalj be, ha legalább 70-80%ban rendben van a kajád.
2014. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

legfeljebb ha bontod kettőbe a vállat.

mondjuk hétfő nyomások,első,oldalsó szakasz.

csütörtök hátsó szakasz csuklya,hátsó fej.

2014. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!