Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van valami megoldás rá? (lent...

Van valami megoldás rá? (lent a többi)

Figyelt kérdés

Már sokszor neki kezdtem az edzésnek de valahogy vagy ráuntam vagy azt mondtam hogy majd lesz valahogy. 18 éves koromtól folyamatosan jártam kondizni,súlyokat emelgettem volt is egy kis alakom kb 2 évig. Kipróbáltam több szert is pl: L-Glutamine,Hot blood,BigBang,Creatine,Vitaminok ami persze (lehet az anyagcserém nem jó) de semmi nem hatot. Aztán abbahagytam most megint kezd motiválni a dolog 24 vagyok. Mivel sok a meló (Szakács vagyok) így korán reggel járok futni,itthon szoktam edzeni vannak súlyzók stb. De az istennek nem tudom magam felhúzni semmi húzódzkodó-n. Megcsinálok pl 10 fekvőtámaszt/10 guggolást/10 felülést azt végem is van nem birok egyszerűen többet semmiből.

Van egy kis felesleg rajtam a hasamon (de nem vagyok kövér) azt akarom leadni valahogy de amikor a gyakorlatokat elkezdem még a felénél se járok de már nem birok :(


Tanácsokat szívesen fogadok előre is köszönöm



2014. júl. 14. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk megmondani, h mi bajod lehet. Rossz étrend, fáradtság, túledzés, rossz edzésterv, stb.

Töltsd le és olvasd el 'A sárga kapszula'-t. Sokat fog segíteni.

2014. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én szakácsnak tanulok(még sulis vagyok), volt gyakorlatom és eléggé elbizonytalanodtam, hogy hogy fogom ezt bírni, hihetlenűl fárasztó 10 órákat állni, közben állva enni, kostolgatni. Ebben az időben kezdtem el kondiba járni és amint haza mentem, aludtam. Azért nem tudsz csinálni több fekvőt/gugolást, mert elfáradsz az állásba, és a konyhai stresszbe, sajnos ezt a kettő dolgot nagyon nehéz együtt csinálni. Próbálj meg többet pihenni. Nagyon nehéz szakma szerintem, de annál szebb. Sok sikert :)
2014. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!