Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek megéri power...

Szerintetek megéri power proteint vennem?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok és hízni szeretnék mert el akarnák kezdeni gyúrni.

Ettől lehet hízni?

178cm magas vagyok és 56kg



2014. júl. 15. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Az étrend számít, nem a kiegészítő.
2014. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de én nem tudok étrendet is csak ugy tudom megoldani hogy nagyon sokat eszek aból ami van itthon

igyis jó?

2014. júl. 15. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Body.builder.hu és az innen letölthető Sárga Kapszula című könyv. Ezek az alapinfók.

A Power protein nagy része szója, egyénenként változó hogy mennyire megfelelő, ki kell próbálni. Én 4kg-ot használtam el, minőségileg jó, de nekem pl jobb a tiszta tejsavófehérje.

2014. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerinted megértés így is étrend nélkül is használnak?
2014. júl. 15. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy ideig fejlődsz étrend nélkül is, de ha van rendes kajád (mert ahogy már tanultad biztos általános oskolás korodban, az izom fehérjéből épül fel), akkor jobban tudod magad követni, tudod mennyivel kell a napi adagot csökkenteni, vagy éppen növelni.


A tápkieg több a semminél, legalább azzal is egy kicsit előrébb vagy tápanyagbevitelben, de ne erre alapozz, hogy iszol egy ilyen turmixot és bumm! izmos leszel, mert ez nem csodapor.

2014. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló hogy edzeni kell hozzá keményen majd később ha lesz rá keretem akkor enni fogok ilyen fehérje dús ételeket
2014. júl. 15. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:

A regenerálódásra is figyelj. Nem csak az kell, hogy "keményen edzek" és kész.


Étrend-Edzés-Alvás.

A három legfontosabb.


Fogsz fejlődni az elején, de igen, jó lesz ha később már tudsz étrendet csinálni, mert egy idő után meg fogsz állni az (izom)fejlődésben.


A tested is olyan mint egy ház. Ha nincs alapanyag, nincs tégla, fa stb, nem tudsz építkezni.

2014. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!