Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Immunis vagyok a kreatinra?

Immunis vagyok a kreatinra?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nekifogtam Hétfőtől a kreatin kúrámnak, feltöltés szakaszt Vasárnapig terveztem, 20g/nap, reggel,edzés előt,után,este


Nem éreztem eddig, hogy valamivel nőtt volna az erőm.

Közben meg kaját is növeltem.


Fél liter teával iszom meg, szépen feloldom benne, CH étkezések előtt 15-20 percel.


Vagy csak én várom túl hamar a hatást.


2014. júl. 16. 18:42
 1/3 anonim válasza:

rosszul csinálod


egyrészt a kreatint nem az erő növelésére találták ki hanem a sejtek vízzel való feltöltésére és így a hatékonyabb tápanyagfelvételjre


az erőd kb 5%-ot növekszik a kreatin kúra feltöltés utáni szakaszától, ezt nem fogod észrevenni


másrész mivel a kreatin vizet szeretne megkötni a sejtjeidben, ezt pedig csak akkor tudja megtenni ha rengeteg vizet iszol, (napi 4-5 liter) ha megvárod hogy szomjas legyél már nem ér semmit... ha annyit iszol hogy egész nap feszül a hasad akkor csinálod jól, akkor éri a legtöbbet a kreatin mert mindíg van honnan vizet vinnie a sejtjeidhez, persze emellett rendesen táplálkozz is és ahoz igyál annyi vizet amennyi belédfér

2014. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

az hogy ilyen-olyan erős leszel tőle bla bla bla.. az csak marketing hogy minél többen vegyék


nekem sem növelt semmit az erőmön de akkora lettem tőle hogy rokonok kb nem ismertek fel


aztán ha abbahagyod a szedését mert pár hét után bizony kell pár hét szünet akkor szépen kimegy majd belőled a sok víz és nem leszel akkora, ezért felesleges a kreatin...

szépen nézel ki tőle de azonkívül nemsok haszna van

2014. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg mit keres ez az üzlet és pénzügyek / karrier rovatban?!
2014. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!