Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magyar testépítők tényleg...

Magyar testépítők tényleg koxot árulnak személy edzősködés mellett?

Figyelt kérdés
Kathi Béla, Kis Jenő és ehhez hasonló kaliberű emberek tényleg ezzel szereznek plussz jövedelmet?
2014. júl. 17. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs szükségük rá mivel a scitec eleget hoz.Meg ezzel tönkre tennék a karrierjüket is.
2014. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges!
2014. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első emberke, Te nagyon naiv vagy. :) A scitec a legtöbb versenyzőt kiegekkel szponzorál, amit ők meg el is adnak.

Ha egy testépítő személyi edzést hirdet, amiben azt írja, hogy versenyfelkészítést is vállal, az azt jelenti virágnyelven, hogy nála elérhető a kémia is.

2014. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tyler913 ***** válasza:

Persze,az igazi pénz ebben van. Miért úgy gondoltad,hogy Magyarországon a Scitec ki tud nekik fizetni havi szinten több százezer forintot szponzorációként?

Amennyire én tudom,itthon csak Tóth Dani szó szoros értelemben vett profi testépítő,aki megél a szponzorációból,és őt is külföldi cég támogatja. A többiek ott szereznek pénzt,ahol tudnak. És ha már egy neves testépítő használ cuccot,van kiépített beszerzési útvonala,miért ne árulná is?

2014. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!