Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggoláskor miért fáj a...

Guggoláskor miért fáj a derekam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mit csinálok rosszul, ha guggolásnál (55-60 kg súllyal), elkezd fájni a derekam. Pedig ahogy a tükörben látom magam, nem csinálom szabálytalanul, vagy rosszul. Térdeim nem mennek a lábfejem elé, beleülök rendesen (lehet hogy túl mélyen?), hátam igaz hogy kicsit döntöm, de annyi szerintem kell. Ha mégsem, akkor legyetek szívesek linkelni vagy írni egy technikát, amivel "fájdalommentessé, és tökéletesen végrehajthatóvá" tehetem a guggolásomat. í

Előre is köszönöm!



2014. júl. 18. 18:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
Lehet, hogy ki vannak a porckorongjaid. Ha túlzásba viszed, porckorong sérvet is kaphatsz, úgyhogy vigyázz vele. Egy darabig ne terheld a gerinced, és ha nem múlik, menj el egy reumatológushoz, járj utána, mert a sérv nem játék. Nézz utána.
2014. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nyilván rosszul csinálod, ha fáj.
2014. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy talán gyenge a derekad/alsó hátad. Hiperhajlítás, felhúzás (főleg a felső szakaszban) jól megedzi.
2014. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as válaszolónak: Felhúzást rendszeresen csinálok.

2-esnek: Azt akarom kideríteni, hogy mit.

1-es: Ezt szeretném elkerülni.

2014. júl. 18. 19:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor nincs ötletem. Esetleg smith gép/guggoló keret.
2014. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tkodit ***** válasza:
Hát én a smith-gépen guggolástól hülyét kapok, azt személyesen nem nagyon ajánlom.
2014. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2014. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm, azt hiszem megvan mi a hiba a gyakorlatomban, és valószínű ezért fáj a hátam. Köszönöm még egyszer!
2014. júl. 18. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:

arra nem gondoltál, barátom, hogy nem azért csinálod rosszul, mert nem láttad a megfelelő videót, hanem azért, mert képtelen vagy a helyes kivitelezésre, mert a csípőd nem elég laza?


ha megnézel egy spárgázós tutorialt, akkor egyből le is tudsz menni spárgába? hmm?

2014. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, arra még nem gondoltam, ma kiderül hogy elég laza vagyok e... :)
2014. júl. 19. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!