Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mik lennétek inkább? Soványak...

Mik lennétek inkább? Soványak és jóképűek vagy csúnyák arcilag de nagyon izmosak?

Figyelt kérdés

Csak érdeklődöm, hogy szerintetek melyik előnyösebb? Ha nagyon jóképű modell fejetek lenne viszont nem tudnátok izmot építeni és soványak lennétek.

Vagy pedig arcilag előnytelen, ellenszenves kinézet viszont nagyon jó izomzat, genetika, szteroid nélkül is versenyzői szintű test.

Nem troll kérdés, szerintem tényleg érdekes, hogy ki mit válaszol erre.


2014. júl. 18. 21:01
 1/9 Lipton. ***** válasza:
A 2. lesz@rom, hogy hogyan néz ki a pofám, csak legyek szép izmos, természetesen szteroiddal.
2014. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Mivel senkit se érdekel mennyire vagy izmos. Ha valaki szteroidos izmot akar annak testképzavara van.

Ja és nincs olyan hogy valaki nem tud izmosodni:D

2014. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
marcii most kicsit csalódtam, mert Jason Blahának volt erről egy videója, amit töröltek és ott elmondja, hogy lehetséges mikor valaki nem képes izmot növelni. Pedig azt hittem te vagy az ő magyar tolmácsa:(
2014. júl. 18. 21:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokat tanulok a videoibol az biztos :D
2014. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én arcra állítólag jól nézek ki, de én nagyon dagadt vagyok. :D Szóval ezek közül bármelyiknek jobban örülnék, de ha választanom kéne, akkor is inkább ebből hozom ki a maxot. Ha hirtelen jól néznék ki, akkor hol maradna a móka és a munka? :)
2014. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csúnya arcilag, és sovány :D höh, ez difficulty hard
2014. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én elvileg jól nézek ki :D :P
2014. júl. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bár nem teljesen a kérdésre válaszolok, de amíg sajna az arcodon nem tudsz változtatni, addig a testeden igen.


Hiába lennék jóképű, ha a tükörből egy nyeszlet testű kisfiú nézne vissza. Nem lennék elégedett magammal.

2014. júl. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább az első. De azt kell mondjak rám szerencsére a 3. opció igaz, helyes arc, jó kiállás/test :D Cserébe viszont nem vagyok túl magas.(174)
2014. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!