Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A mellem nem fejlődik, mint a...

A mellem nem fejlődik, mint a többi izomzatom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

42 kilóval bírok szériázni fekve, ami elég gáz, mert bicepszezni is ennyivel szoktam Scottpadon, volt, hogy felemeltem 48-ra, de akkor nagyon kellett a haverom segítsége. Elég szegényes terembe járok, ezért 6 Kg-mal tudom emelni mindig a súlyt fekvenyomásnál. Félreértés ne essék, nem csak ezt szoktam csinálni, tárogatok, nyomok 45°-os padon, nyomok egykezessel, és még van egy gyakorlat, csak nem jut eszembe a neve.

Erre gondoltam, hátha jobb lenne, ha ezt csinálnám:

https://www.youtube.com/watch?v=AVaeNC-n884

+ mellé tárogatás és egykezes súlyzókkal kinyomás.

Nem az étrendem a baj, 2-3 hetente emelem a súlyt minden gyakorlatban minden izomcsoportnál, csak a mell nem megy valamiért.. Segítsetek kérlek, szerintetek mit tegyek?


2014. júl. 20. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Edzd heti 2x, és térj át a 6-os ismétlésekre :-)
2014. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, gyakoribb edzés és nagy súlyos nyomás. De ha heti kettő edzés megy rá, akkor ne legyen sok gyakorlat, elég egy nyomás és egy tárogatás és annyi. Másik napon pedig nyomás és tolodzkodas.
2014. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó rendben, szerintem így lesz, ahogy az utolsó leírta. Amúgy még azt vettem észre, hogy a vállammal volt egy kis sérülés, és ezért a mellet nem erőltettem, mert nem bírtam, és 1 2x8-as fekvenyomástól is izomlázam volt másnap és 3. nap is, ami azért fura, mert máshol nem érzek valamikor még 4-5 gyakolrattól sem izomlázat.
2014. júl. 20. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Vállsérüléssel tényleg óvatosan kell nyomni még gyógyulás után is. Annyit nem ér, hogy komolyabb sérülés legyen.
2014. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már rendben van, 1 hónapot pihent, zúzódás miatt.
2014. júl. 20. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!