Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Táplálkozás, szénhidrát elosztás?

Táplálkozás, szénhidrát elosztás?

Figyelt kérdés
Üdv! Az étkezéssel volna némi problémám, 68 kg vagyok és tömegelek, ezzel csak az a gond hogy napközbe nem tudom megenni a szükséges mennyiségű ételt. Ez azért van mert nálam picit elvan tolódva az idő, én nem 8kor kelek hanem 10kor és nem 22:00kor alszom el hanem hajnali 1-2 körül tudok csak, alvás gondjaim vannak. Hiába fekszem le 8kor az ágyba akkor sem tudok elaludni csak kb hajnali 1körül. Délutánonként szoktam dolgozni, úgyhogy az alvás zavaron az sem segít ha kifáradok, mert általában mindennap fáradtan fekszem le. A lényeg hogy nem tudok megenni 300g rizst 10:00 és 19:00 óra között ezért én este 10:00 kor szoktam az utolsó rizs csirke adagomat megenni és 24:00 kor a napot 200g sovány túróval zárom. Ezt így lehet csinálni? Vagy fontos hogy este már ne fogyasszunk szénhidrátot?

2014. júl. 22. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Lapbol tokmindegy testkompoziciot nezve hogy mikor eszed a ch-t
2014. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ki mondta kérdező, hogy 10-től este 7-ig ehetsz ch-t? Nem ez számít.
2014. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs alvás zavarod csak el van tolódva az alvási ciklus. Azért nem tudsz hamarabb elaludni mint 1 óra mert 10-kor kelsz fel... Egyszerű a dolog, egyik nap nem 10-kor kelsz fel hanem felkelsz mondjuk 8 előtt akkor aznap este tuti el fogsz aludni hamarabb mint hajnali 1.
2014. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én úgy halottam hogy este már nincs szüksége a szervezetnek a szénhidrátra, de mivel nem voltam biztos benne ezért is kérdeztem meg. Shop.builderen nézegettem az étrendeket aztán ott láttam hogy az utolsó ch-s kaja ált 6-7 körül van. De akkor örülök hogy ha ezzel nincs így gond.


19:38-as válaszoló: Próbálkoztam, meg suli alatt sem 10kor kelek, de akkor is csak ilyen későn tudok elaludni, fáradt vagyok és álmos de egyszerűen nem jön álom a szememre, kicsit stresszes is vagyok lehet ez is közre játszik.


Köszönöm a válaszaitokat!

2014. júl. 22. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel neked el van tolódva a napod,így a ch is mehet később. Lefekvés előtti kajába nem teszek ch,, ha ez éjfélkor van, akkor olyankor nem teszek. De tehetnék is, mert ami számít inkább az a napi össz bevitel. Remélem így már érthetőbb.
2014. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben! Köszönöm!
2014. júl. 22. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!