Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A juharszirup testépítés...

A juharszirup testépítés szempontjából tisztának számít?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 13:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

De a cukor is csak egy szénhidrat aminek a "rossz" hatasai elvileg attol vanmak hogy gyorsabban jut el a véráramba. Mivel ennek a gi-je is kicsi az se lehet gond.

Az endo pedig nem zsirosodik be szimplan attol hogy cukrosat eszik.

Csak ha kaloriapluszba kerul.

2014. júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Figy nem tudom Marci én próbálkoztam minden félével már, ezért saját tapasztalatból írok. volt amikor 2 hétre kipróbáltam hogy mivan ha a ch egy részét cukorból viszem be ( kb a felét :D) tehát lekváros kenyeret ettem , mézes kenyeret meg hasonlókat, de a ch ki volt számolva annyira mint amennyit eddig is szoktam. Sulyzós eddzés mellett, úgy hogy mellette járok futni is kb heti 4-5x 1-2 órát, elég intenzíven, simán elkezdtem láthatóan zsírosodni. Énis meglepődtem egyébként, de látható volt. Így hogy nem fogyasztok cukrot csak minimálisat, vissza áltam és szinten tartok, mint eddig. Mondjuk néha így is megy kicsit több gyümi, vagy 1-1 lekváros tk kenyér vagy a reggeli zabpehyelbe méz. Sajnos nagyon édesszájú vagyok. De egyébként érzem is amikor vmi édes szr eszem meg is terheli a gyomromat és az étvágyamérzetem is felborúl. Vagy elmegy az étvágyam fél napokra, vagy pedig megjön és nagyon sokat tudnék enni. Meg próbáltam azt is hogy futás előtt ch cukorból, hát az is szr volt nagyon. max közbe szoktam, ha hosszabb a táv akkor is max 20 grammot óránként.
2014. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

De ilyenkor igazabol nem zsirosodsz max vizesedsz. 1 nap rendes kaja és teljesen visszaál a dolog.

Ez az én igy csináltam és ez volt nem a legjobb érv.

Én 1 hétig minden nap berugtam nem edzettem az étrendem pizza lángos, kolbászoskeenyér, sajtostészta ilyenekbol állt.

Miután nem edzettem kisebb lettem de ugyanakkor szálkásabb is. Mert deficitbe voltam.

2014. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De ezért mondom hogy én nem érvelni akartam ezzel, és nem is tudományos alapokra helyezni a nézetemet a dologgal kapcsolatban, csak leírtam mi történt. Lehet hogy csak vizesedés volt, de akkoris szrabb volt a forma akár víz volt akár nem. Látszott hogy több a cucc amit meg lehet fogni az ember hasán, akár víz akár zsír akár vmi más de nem izom :D
2014. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor vagy nem rugtál be rendesen vagy nem ettél de elég nehéz elképzelni hogy 2000 kaloriábol te berugsz plusz még szr kaját is eszel.(ha azt nézed egy üveg sör kb 200kcal, nemtom, én egy komolyabb este alatt simán meg tudok inni 10et ha úgy van, vagy annak megfelelő más töményet ami lehet szrabb is. Am nekem már volt olyan hogy buli után részegen kocogva mentem haza hajnalba kb 10 km-t plusz még 5öt gyalog, hogy kicsit adjak a sportra is :D. Am neked nyílván jobb a genetikád is, én amikor ilyen tivornyázós hetet tartok eléggé össze esek elég hamar. Aztán visszaq áll a dolog, de 1-2 hét masszív ivás plusz szr kaja vissza vesz rendesen engem. Zsírosabb is leszek meg az izom is lemegy ( lehet ezért tűnök zsírosabbnak)
2014. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

De az alkoholt talán máshogy emésztjuk.

Napi átlagban 10 feles+kisérő.

Amugy jó a téma a Testépités témakör :D

2014. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ohh enis osszeestem viszont szálkásabb is voltam
2014. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Inkább testleépítés :D Néha ez is kell, különben nincs hova fejlődni :D
2014. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!