Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturál "testépítők", ti,...

Naturál "testépítők", ti, hogy bírjátok a doppingolókkal szemben?

Figyelt kérdés

Üdv.


Egy kis info előbb magamról: 17 éves vagyok, 2 éve edzem, 20kg jött fel(zsír, víz, izom) eddig. Nincsenek nagy sikereim(egészségügyi, és egyéb figyelmetlenségi okok miatt), pedig versenyzői elképzeléseim vannak.


Arra lennék kíváncsi, hogy mikor ti naturálok mikor látjátok, hogy aki nem is edz keményen, lefossa a kajálást meg minden, de kokszozik és ezért jobban fejlődik mint ti, hogy bírjátok? Engem rettenetesen bosszant. Bosszant, mert az emberek 80%-a látja, hogy aki kokszol, hú ,de szépen fejlődik, néha meg ha kérdezik, hogy mennyi ideje edzek, szégyenlem kimondani a 2 évet, mert már odáig sülyledt ez a sportág, hogy a hobbi sportolók is kokszoznak, és fél év alatt elérik azt, amit egy naturál mondjuk 2 év alatt. Megkapják hamar a sikert, amiért annyira nem is tettek. És akkor van a nagy Zyzz meg ezek imádata, akik 2 év alatt hatalmasak lettek a koksztól és osztják a motivációt és ettől ők a menők. Véleményem szerint K*RVÁRA könnyű motiváltnak maradni, hogy nyomsz egy kis szurit, és 2 hónap alatt már nőtt 3cm-et a karod (példa..). Ti többi naturálok, ti miként gondoljátok ezt?



2014. júl. 23. 01:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
én is telibe röhögöm őket :) majd csodálkoznak mikor a méteres kékeres, egy egy centis semmi lesz :D egyébként, zyzzről azért ne mondj rosszat.. én tisztelem, ő hozott be ebbe a sportágba :) szerintem nagyon sok embert motivált az életstílusa :D ( pl. engem, aki épp egy szakítás után volt.. és rátalált erre az emberre... ne hidd el, milyen változást hozott az életembe. :) )
2014. júl. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Legyél okosabb. Legyen jó az étrended. Figyelj arra hogy eleget pihensz.

Edzésterved legyen jó. Legyen benne rendszer. Mikor hogy emeled a sulyokat mert igy akár te is eljuthatsz naturban 140-es fekvenyomásig 180-as guggolásig és 220-as felhúzásig. Ott meg aztán leszalkasitasz amennyit tudsz és nem leszel picike :D

2014. júl. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy picike vagyok, 174cm-es magassághoz 83kg szerintem annyira nem kicsi. És most a kokszosokon volt a téma.


Zyzzről pedig: 18 évesen elkezdett edzeni, 23 évesen meg már akkora volt, mint amit naturálban kb. soha nem lehet elérni. Ha ezalatt a hárm év alatt naturálon gyúrt volna, akkor fele ennyire motivált se és fele ekkora se volna. Mint mondtam AKÁRKI motivált lenne, ha már 3 hónap után nagy változást látna magán.

2014. júl. 23. 01:45
 4/16 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam, 21* évesen (nem 23)
2014. júl. 23. 01:48
 5/16 anonim ***** válasza:
Konnyu motiváltnak maradni koxosként ez igaz. Szerintem az is ugyanolyan motiváló ha erősödsz.
2014. júl. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 t_GaRami_a ***** válasza:
41%
Szerintem kox nélkül még motiváltabb tudsz lenni. Gondolj bele. Ugyanazt elérted, amit egy koxos "csaló". Igaz, hogy nehezebben, vagy több időbe telt, de talán másnak kox nélkül soha nem sikerült volna és ez a különbség.
2014. júl. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is tolom :D csak én a leszarom tablettát. Azért edzek, mert élvezem, jó kedvem lesz tőle.. az ég hirtelen kék lesz, a rossz kedv eltűnik, kitisztul a fejem és happy leszek. Ráadásúl emberi alakot is ölt a testem. Hát van ennél jobb?
2014. júl. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz másokkal. Az a fontos, hogy magadnak megfelelj és ha az okés, akkor tökmindegy, hogy mások milyen ütemben fejlődnek.
2014. júl. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha versenyzoi elkepzeleseid vannak, akkor tolnod kell neked is a koxot. A nagy versenyzok ennyi idosen mint te, nehany kuran mar tulvoltak.


En szemelyesen nem az eredmenyekert csinalom elso sorban, hanem magaert a sportert. Nekem egyben kikapcsolodas is, ha a nap vegen lemegyek a sajat edzotermembe, bedugom a fulembe a zenet, es nyomom egyedul. Persze nyilvan azert is csinalja az ember, hogy legyen eredmenye, de ha csak ez a fo motivacio, akkor hamar fel fogja adni szvsz.


A koxosok nem zavarnak, nincs semmi bajom veluk, az az o utjuk, en meg jarom a magamet.


Zyzz meg egy kamera elott feszengo kis divatbu*i volt, persze sajnalom mint embert, de semmi esetre sem lenne a peldakepem.


Mivel en mar idosebb vagyok (38) nekem meg Arnold az isten, es az is marad :)

2014. júl. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
de nem értem miért másokkal foglalkozol, miért nem a magad dolgával. Ha meg ezt az egészet egy versenyként fogod fel akkor feleslegesen csinálod, mindig lesz aki gyorsabban/szebben fejlődik mert olyan a genetikája jobban kajál, jobb kiegeket szed stb, még ha nem is koxol akkoris. Szal magad miatt csináld, szerintem. de nekem aztán tökmind1
2014. júl. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!