Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés Után Melyik Lenne Jobb?...

Lewis.O. kérdése:

Edzés Után Melyik Lenne Jobb? 100% Whey Protein (Scitec Nutrition) vagy Nitro Gold Pro Enzy Fusion (BiotechUSA) ?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 15:24
 1/5 anonim válasza:
Optimum nutrition 100 whey gold standard
2014. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nitro Gold, mert nem csak koncentrátum. Van benne tejsavó peptid és hidrolizátum, bár nem nagy százalékban, de nem csak egy sima koncentrátum mint a scitec whey protein. Persze a scitec nutrion is tökéletes, de a kérdés az volt, hogy melyik a jobb.
2014. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első, mivel abban csak gyors tejsavóprotein van. A pro enzy-ben pedig lassú fehérjék is vannak! De nem ezen fog múlni a formád, hidd el.
2014. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tap bela ***** válasza:

Az tény, hogy a Nitro pro többféle wheyből készül. De vajon minek tejfehérje mellé micellar kazein, ez mellé kalcium kazein?


A fehérjék arányáról semmit nem tudsz, csak a gyártó, tehát lehet, hogy 1-2% van. creatin minek egy fehérjébe? Még csak 1g is adagonként?


Én ezért a Scitec mellett döntök, ha csak ez a kettő amiből választani lehet.

2014. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem iszom a Nitro Gold fehérjét, de a Nitro Pure fehérjét igen. A biotechben nincs habzásgátló ami nagyon jó pont, nálam az. Amúgy mondani meg mindent lehet ahogy azt is mondják a kreatin monohidrát a legjobb, amikor a King Creatine-ról átváltottam monohidrátra szarabb lett a teljesítményem. Használtam a scitec nutrion Super 7 fehérje kombót amiben szintén van kazeinát meg hasonló dolgok és mégis hatásos volt, csak anyagiak miatt lemondtam róla. Én a Nitro Pure-ra szavaznék;) Ha már biotech.
2014. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!