Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire befolyásol majd az...

Mennyire befolyásol majd az edzésben a korai kelés?

Figyelt kérdés
Nem vagyok korán kelő típus, de szeptembertől úgy jött ki, hogy 5:30 körül kell kelnem. Na most ez nekem kb. olyan, hogy le sem írom. 10 előtt nem nagyon tudok kelni. SZóval úgy jön ki az időm, hogy 10 körül tudok majd edzeni, de hullafáradtan ez így nem lesz jó igaz?
2014. júl. 30. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd, nem Te vagy az egyedüli ember aki így fog edzeni. Nagyon ritka az a vállalkozó, illetve annak gyereke, aki nem dolgozik, csak él a családi kasszából, és az agyát is hülyére kondizza.

10-ből 7 ember, bizony megy munka után, vagy előtt.


Az én aktuális hetem pl, 4:20-as ébredéssel kezdődik, és megsem állok a munkahelyről az edzőteremig, ahova 35perc kb az út, így majdnem délután 3kor állok neki.


Délelőttösben meg elindulok már itthonról 10órakor hogy letudjam, és még odaérjek melóba.


Annyiból nem jó ez, hogy nem tudsz maximálisan a gyakorlatra kocentrálni, a vége felé én is olyan fáradt kimerült vagyok, hogy pl csak rángatom a kábeles gépeket, nem is figyelve a tempóra...

22F

2014. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ekkor kelek már vagy 24 éve mióta melózom és mégis tudok edzeni. Millióan edzenek így.
2014. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is utálom suliidőben, általában alig marad erőm edzeni. Próbálj meg így is 8 órát minimum aludni.
2014. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az alvással nem lesz baj, mert szerintem este 6kor már aludni fogok mint a bunda. :D (Min. 10 órát alszom mindig)
2014. júl. 30. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor semmi gond nem lesz, eleget pihensz majd.
2014. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fél 6-os kelés korai??normális vagy,még istenes is :D
2015. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!