Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elzavarnának a súlyemelők? :D...

Elzavarnának a súlyemelők? :D többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a súlyemelő termek senkit sem zavar ha lesik valami szinte törhetetlen rudak szóval ha guggolásnál rajtam marad a súly nem kell féltenem hanem csak simán hátradobom stb a kérdés a következő lenne ha oda állítanék mondjuk a reac súlyemelő szakosztályába hogy fizetem a tagságit de nem szeretnék rész venni az ö edzéseiken akkor elzavarnának? 17 éves vagyok 180cm 80kg egy éve edzek
2014. júl. 31. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én régen, Szolnokon több évig súlyemelő teremben edzettem, persze voltak egyéb gépek, padok is. Ott nem volt gond, ha nem súlyemelő edzést végeztünk, de el tudom képzelni, hogy nem mindegyik teremben nézik jó szemmel, ha odaállít egy "kívülálló". :)
2014. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor próba cseresznye lesz majd de azért köszönöm a válaszod :)
2014. júl. 31. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni, meg kell kérdezni. :)
2014. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igaz evvel tisztában is voltam csak gondoltam hogy valakinek csak van tapasztalata a környékről.
2014. júl. 31. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz ilyen itt, de ne legyen igazam.:)
2014. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Szerintem meg az lesz, hogyha megtetszik akkor hamar le fogsz járni az edzéseikre. :D Egyébként azok a rudak meg tárcsák is törnek. [link]
2014. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!