Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Már 1 éve súlyzózok és tegnap...

Már 1 éve súlyzózok és tegnap kipróbáltam nagyobb súlyokat is,40-80kg-ot, de nagyon meghúztam a derekam, alig bírok menni, ha fekszem az a baj, ha ülök az a baj, kérlek gyorsan nagyon fáj?

Figyelt kérdés

Már kentem ilyen izületis krémmel, sportgéllel, borogattam, de nem használ, egyre rosszabb ropog is ha megpróbálom magam kihúzni(mert nem bírok felegyenesedni sem, így most görnyedek) de leülni se bírok mert becsípődött nagyon

Eddig csak kézi súlyzókkal tornáztam, 5-10-20-al, ennél többel még nem

170/55kg 18/L


2014. aug. 4. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én húzódáskor flector vagy más diclofenac hatóanyagú tablettát, kapszulát használok. Flectorból granulátumot. Ezek hamar rendbe hoznak. Ha nagyon fáj és tényleg mozdulni sem tudsz, akkor nem ártana dokit hívni. 80 kilóval egyébként mire edzettél?
2014. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, karra, meg 80kg-val megpróbáltam guggolni, fenékre és combra.

Ma nem edzek, szoba biciklizek csak.

2014. aug. 4. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyival guggolj, amivel megy szabályosan 10-12 ismétlés, nem lell túlvállalni magad.
2014. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!