Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szégyen ha kezdőként nagyon...

Szégyen ha kezdőként nagyon nem megy nagyobb súllyal a fekvenyomás rúddal?

Figyelt kérdés

176cm vagyok és 58kg, sok gyakorlat megy, meg némelyik izomnak adok is rendesen, de ez a gyakorlat jelenleg csak 25kg-val felrakva megy, a rúd is 20kg-s de ugye az nem számít bele.

Egyszerűen amikor leemelem a mellkasomhoz, 4-5öt bírok, utána már úgy kell feldobni valahogy homorításból a tartóba.


Félek hogy sose fogok tudni normálisan segítség nélkül ilyen 50-60kg-al edzeni.

22F


2014. aug. 4. 11:05
 1/4 kovpet ***** válasza:
100%

"a rúd is 20kg-s de ugye az nem számít bele"


Wat? :)

2014. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne szégyen? Ne mással foglalkozz,csak magaddal. Amikor tőlem kérdik,hogy mennyibe nyomok fekve és elmondom,akkor is jönnek,hogy "csak??? Ha én is edzenék már menne X súly"Oké,csak hogy én egy üres rúddal kezdtem.

Egyébként a magasságod jó,legalább rövidebb idő után fog látszódni valami.

Viszont,a rúd 20kg,+25kg felrakva,itt nagy matematikai problémák adódnak,mivelhogy ez már 45 Kg.

Miért nem számolod bele a rudat? Ha csak sima rúddal tolnád,azt mondanád,hogy Nyomok fekve,de 0 kg-val?

2014. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most akkor komolyan bele kell venni a rúd súlyát is kinyomásnál? :D

Én megvoltam győződve hogy ez nem számít, csak is a felpakolt súly, de most már javítsatok ki ha tévedtem

2014. aug. 4. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A rúd súlyát is kinyomod,persze,hogy beleszámít.Egyébként meg ne foglalkozz senkivel,nincs ilyen,hogy szégyen.Elkezdted? teszel magadért? igen,és ez a lényeg.Ha már szégyenről beszélünk,az az amikor egy semmit nem edző kövér ember lenéz egy kondist,mert "biztos szteroiddal érte el,úgy könnyű" vagy amikor egy 50 éves dohányos alkoholista megállapítja,hogy a testépítők mind gyenge emberek,mert ő egyszer kezet fogott eggyel,és lagymatag volt a kézfogása,na ez a vicc kategória:-)
2014. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!