Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb aminosav tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 15:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én bírom mindegyiket, amelyik a húsban meg a fehérjémben van, tömegeléskor szabad amino nem fontos.
2014. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Így külön egyik sem. Inkább tejsavó fehérje a "legjobb" tömegnövelésre ha már táplálékkiegészítő.
2014. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Így van, az étrend a fontos. Edzés utánra vehetsz egy tejsavóproteint és mellé tegyél még gyors szénhidrátot. Ha maradt lóvé, akkor mehet még hozzá kreatin. Ha még mindig van pénz, akkor esetleg költhetsz még bcaa-ra, glutaminra, de ezek nem a legfontosabbak tömegeléskor, ha az alapok megvannak.
2014. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 tap bela ***** válasza:

Amennyiben tápkiegben is gondolkodsz, akkor állati fehérje forrás, ezen belül whey illetve whey/kazein + BCAA és/vagy L-glutamin (szabad aminok) keveréke jó alap a tömegeléshez is.


Ha van pénzed, akkor BCAA, amit akár 9.990Ft/kg áron is megvásárolhatsz. Vigyázat trükköznek itt is (nem instant, nem csak BCAA-at tartalmaz).


Ha pedig kevesebb a pénzed, akkor L-glutamin, amit akár 5.800Ft/kg-os áron is megvásárolhatsz.

2014. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
értem, és kreatinból melyiket ajánlanátok ?
2014. aug. 6. 10:35
 6/18 anonim ***** válasza:
Sima monohidrát port. A márka mindegy, mivel kb pár kreatingyártó van a világon és az összes tápkieg cég ezektől veszi, majd kiszereli a saját csomagolásába. Árat nézz, olcsó legyen.
2014. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Muscleteam webshopnál pl 1 kiló 3300 forint.
2014. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 tap bela ***** válasza:
mikronizált, creatin monohydrát, szennyeződés mentes, certifikációval 5.990Ft/kg, szerintem jó vétel.
2014. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

*5.990Ft/2kg


Vagy tévedek? :)

2014. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 tap bela ***** válasza:
Nem, nem tévedsz, valóban elírtam. 5.990Ft/kg.
2014. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!