Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street workout-ozok és a...

Street workout-ozok és a planche behúzott lábakkal megy 20 másodpercig, hogyan erősítsem meg a törzsem hogy ki tuggyam nyujtani a lábam és meg legyen a stradle plance?

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Back lever-t gyakorold, ha tudod tartani fél percig, az már bőven elég planche-hez.

Nem hiszem egyébként, hogy a törzsed a szűk keresztmetszet, inkább a vállad. Mivel kinyújtod a lábad, hátrébb kerül a súlypontod, ami azt jelenti, hogy jobban előre kell dőlnöd, ezáltal jóval nagyobb terhelést kap.

2014. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az jo erre ha behuzott lábas planche ba fekvözök?
2014. márc. 29. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanitt járok, én is a behúzott lábas planche fekvőt csinálom, mert azt úgy érzem erősíti a vállam. De én azt is szoktam hogy falnál állok kézállásba, hassal a falnak, és elkezdek előrébb lépkedni kezemmel, lábammal is lassan megyek le a falon, aztán próbálom planche pózban vízszintig engedni a lábam a falon, és ott megtartani, szerintem ez is erősíti a vállakat hogy bírják majd a terhelést.
2014. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aki27bass válasza:

[link]

Szerintem a legjobb tutorial

2014. nov. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!